Dobrodošlica!

finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Dobrodošla :)
Brighid
Posts: 7
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:46 pm

Hvala. :D :)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

lijepi pozdrav svima,

drago mi je da sam na nasem jeziku nasla forum . dugo godina zivim u inozemstvu- njemackoj-.nesto me je magicno vuklo da se pocnem baviti sa magijom. kupila sam razlicite knjige na nasem od izdavaca "astral Vesna" nisam mogla nista raditi jer tadasnji muz je bio jako protiv toga.
prijavila sam sa kod Viktie Thea u forum i u skolu tako da sada sam u 1 razredu i ucim. mislila sam da dobro znam njemacki sada vidim da sam neke rijeci imaju sasvim drugo znacenje.imam 52 godine inace zivim blizu _Nasica. parr rituala sam radila i imam malo iskustva.

ljubav i svijetlo, nada

:P
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

nada wrote:lijepi pozdrav svima,

drago mi je da sam na nasem jeziku nasla forum . dugo godina zivim u inozemstvu- njemackoj-.nesto me je magicno vuklo da se pocnem baviti sa magijom. kupila sam razlicite knjige na nasem od izdavaca "astral Vesna" nisam mogla nista raditi jer tadasnji muz je bio jako protiv toga.
prijavila sam sa kod Viktie Thea u forum i u skolu tako da sada sam u 1 razredu i ucim. mislila sam da dobro znam njemacki sada vidim da sam neke rijeci imaju sasvim drugo znacenje.imam 52 godine inace zivim blizu _Nasica. parr rituala sam radila i imam malo iskustva.

ljubav i svijetlo, nada

:P
Pozdrav Nada.
Ugodno druženje sa ostalim forumašima. ;)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

nada wrote:lijepi pozdrav svima,

drago mi je da sam na nasem jeziku nasla forum . dugo godina zivim u inozemstvu- njemackoj-.nesto me je magicno vuklo da se pocnem baviti sa magijom. kupila sam razlicite knjige na nasem od izdavaca "astral Vesna" nisam mogla nista raditi jer tadasnji muz je bio jako protiv toga.
prijavila sam sa kod Viktie Thea u forum i u skolu tako da sada sam u 1 razredu i ucim. mislila sam da dobro znam njemacki sada vidim da sam neke rijeci imaju sasvim drugo znacenje.imam 52 godine inace zivim blizu _Nasica. parr rituala sam radila i imam malo iskustva.

ljubav i svijetlo, nada

:P
Školu? Što to postoji? Ajde, molim te, nekoliko riječi, stvarno me zanima :)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

imamo 2 puta u mjesecu nastavu preko interneta. imamo zadace koje treba odgovoriti . naprimjer kako si napravila svoj altar , ritual za ucenika- novicin1 grada, ritual zo ostaru. ovaj mjesec imamo kako uzgajati sami na terasi, balkonu ili u vrtu potrebne biljke u magiji- ili na prozorskoj dasci ako nemas nista od ovoga prije.

ljubav i svijetlo
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Zahvaljujem :)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

drago mi je da sam ti mogla odgovoriti
User avatar
Ziggy
Posts: 5
Joined: Sun Apr 25, 2010 3:27 pm

Dobar dan svima.... ;)
pratim vas već neko vrijeme, pa rekoh- da se i ja uključim u društvo vaše šareno...
Nadam se ugodnom druženju !
Wolves have carried your babies away,your kids drip from their teeth.The nights are long and the day is bitter cold beyond belief..You spread yourself like a penitent upon the mad vibrating sand,and through your teeth arrange to meet your midnight man..
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

sretno druzenje sa nama i dobro dosla/dosao
Post Reply