Dobrodošlica!

User avatar
Nea
Posts: 10
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:41 pm
Location: Zagreb

Pozdrav svima! Ja sam Nea, imam 30 god, iz Zagreba. Inače sam psiholog po struci.
Od kad znam za sebe zanimaju me "rubne" teme uključujući magiju. Više sam orijentirana na tehnike vizualizacije, relaksacije, hipnoze i raznih vrsta meditacije, a o ritualnim magijskim pravcima, moram priznati, nemam baš puno pojma, ali me jako zanimaju/ privlače.

Dosta sam se bavila vizualizacijom, onime što se u novije vrijeme naziva LOA (Law of atraction), kognitvnim restrukturiranjem u sklopu psihologije - i moj zaključak je da se sve to u konačnici svodi na isto.
Zato smatram cijeli životni put jednog čovjeka nekom vrstom magije (uključujući i sve religijske i ostale rituale, ali i sve aktivnosti koje u životu poduzima).

Isto tako, ponekad sam i veliki, znanstveno orijentirani, skeptik, ali mislim da se generalno znanost, duhovnost, magija i sve gore navedeno (kao i sve religije) nimalo ne sukobljavaju u svojoj suštini, već bi se trebali nadopunjavati. Po meni - to je sve isto :D.

Nadam se mnogim zanimljivim temama i korisnim informacijama na ovom forumu.

Eto, i previše sam napisala o sebi za prvi put... :roll:
Once you can accept the universe as matter expanding into nothing that is something, wearing stripes with plaid comes easy.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Jeeee! Jos jedan psihic! Dobrodosla! Psi rulz!
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nea wrote:Pozdrav svima! Ja sam Nea, imam 30 god, iz Zagreba. Inače sam psiholog po struci.
Od kad znam za sebe zanimaju me "rubne" teme uključujući magiju. Više sam orijentirana na tehnike vizualizacije, relaksacije, hipnoze i raznih vrsta meditacije, a o ritualnim magijskim pravcima, moram priznati, nemam baš puno pojma, ali me jako zanimaju/ privlače.
Dobrodosla Nea!
Dobro je ovdje imati psihologe ;)
Nea wrote: Dosta sam se bavila vizualizacijom, onime što se u novije vrijeme naziva LOA (Law of atraction), kognitvnim restrukturiranjem u sklopu psihologije - i moj zaključak je da se sve to u konačnici svodi na isto.
Zato smatram cijeli životni put jednog čovjeka nekom vrstom magije (uključujući i sve religijske i ostale rituale, ali i sve aktivnosti koje u životu poduzima).
Sto se tice LOA to bi mogla biti i zasebna tema, mislim da zasluzuje svoju temu ako ne drugacije zbog popularnosti. Citala si Tajnu? E sad kao psiholog cisto me zanima kako ti gledas i tumacis ovaj fenomen? Pitam jer vidim da se dosta rastezre ta tema po medijima i cini se da je tehnika dosta prihvacena u okviru psihologije.

Evo otvaramo zasebnu temu> viewtopic.php?f=53&t=479
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Nea
Posts: 10
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:41 pm
Location: Zagreb

Hvala vam na dobrodošlici ;).
Once you can accept the universe as matter expanding into nothing that is something, wearing stripes with plaid comes easy.
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Cao svima ! Zovem se Jovana, iz Novog Sada sam... Magija i okultna ucenja me jako interesuju... Ne znam bas mnogo, ali sam voljna da ucim :) . Jako sam srecna sto sam ovde jer mi se sajt zaista svidja... Nadam se da cemo se lepo druziti. Pozz
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Nea wrote:Pozdrav svima! Ja sam Nea, imam 30 god, iz Zagreba. Inače sam psiholog po struci.
Kolegice dobrodosla :D
~Magic girl
Posts: 14
Joined: Sun Oct 21, 2007 1:07 am

Jovanaaa wrote:Cao svima ! Zovem se Jovana, iz Novog Sada sam... Magija i okultna ucenja me jako interesuju... Ne znam bas mnogo, ali sam voljna da ucim :) . Jako sam srecna sto sam ovde jer mi se sajt zaista svidja... Nadam se da cemo se lepo druziti. Pozz
Heej...
Dobrodosla... :))
Bas sam skoro bila u Novom SAdu :P

Inace...ja se ne secam da sam se predstavila XD

Zovem se Katarina..
Zivim u Beogradu :)
Ne mogu da kazem da sam pocetnik a ni da sam odmakla sto se teme tice..
Iskreno..dugo me zanima, ali ranija nisam ni znala gde da trazim materijal i ostalo...(ziveo internet :lol: )
I dalje proucavam razne knjige.. trazim sto vise ljudi sa istim interesovanjima...i takoc...
forum mi je sjajan :)
kao i sajt...

Eto i ja sve da vas pozdravim zvanicno :D
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Hvala Kaca :) ...
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Nea
Posts: 10
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:41 pm
Location: Zagreb

Sacreus wrote:Kolegice dobrodosla :D
Hvala kolega, vidim ima nas :D.
Once you can accept the universe as matter expanding into nothing that is something, wearing stripes with plaid comes easy.
ceker
Posts: 4
Joined: Sat Mar 07, 2009 12:10 pm

bok..
puno ime mi je Ivan, zivim u okolici zg.
i prvenstvano me zanima telekineza..
vec par godina trackam o tome... krenulo sa nevjericom i spec. efektima da bih slucajno naisao na par clanaka da to stvarno postoji.. i eto sad sam nasao vas i nadam se da postoje neke knjige ili barem nesto cime se mogu uputiti u pravi smjer..
Post Reply