Dobrodošlica!

User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

dobar dan jako sam mlada pa nemam bas dosta iskustva.. zelim puno toga novo nauciti, super su mi vase teme i puno toga je zanimljivo
ako me moze neko uputit, pomoći nmi kako da počnem bila bi mu jako zahvalna.. unaprijed hvala :)
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

ej...ja sam brandon, 17 godina, dolazim iz okolice zagreba..na ovaj forum sam kao i većina došao "slučajno"..interesiram se za okultno još od djetinstva..svašta sam do sad isprobao ali sve nekako površno i sad ponovno počinjem potragu za Bogom..trenutno nabavljam literaturu i konstantno učim..inaće, forum je genijalan. svaka čast!!

pozdrav :D
User avatar
Jolly
Posts: 5
Joined: Mon Dec 22, 2008 2:42 pm
Location: Podgorica

caoooo...... ja sam iz podgorice i moram vam reci da sam odusevljena!!!!!!!!!!!
:D e , odoh sad da citam sta ste pisali :P
ČAROBNJAK
Posts: 21
Joined: Fri Nov 16, 2007 12:07 am
Location: Đakovo
Contact:

Image
Image
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

:)
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

Pozdrav svima!

Pola sam noći provela na ovom forumu i shvatila da je poprilično "opasan" za ljude koji ne "razmišljaju" , ako me razumijete.

Zašto sam ja ovdje došla?
U potrazi sam za zaštitom od loše energije, dugo sam vjerovala da samim nevjerovanjem u njihovo postojanje radim štit, no nekako loše stvari predugo traju.

A s druge strane, magija me je uvijek privlačila.

Toliko za sada,
učiti ću od Vas
User avatar
Orpheus
Posts: 6
Joined: Wed Nov 05, 2008 4:12 pm

Ja sam iz okoline Sombora, cesto navracam na ovaj forum i svaki put procitam i naucim nesto novo. Vidim da ima mladjih clanova koji kazu da malo znaju i da ce ovde nauciti nesto. Sta da kazem, ja malo matoriji :oops: pa ne znam bas puno i u vecitoj sam potrazi za znanjem. Nadam se lepom druzenju i u to ime sve Vas lepo pozdravljam!
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Pozzz....!
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

[quote="kolli"]

Zašto sam ja ovdje došla?
U potrazi sam za zaštitom od loše energije, dugo sam vjerovala da samim nevjerovanjem u njihovo postojanje radim štit, no nekako loše stvari predugo traju.

izmoli krunicu :D
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Zopp ljudi!!!

Najpre,moje ime je Stefan Nikolic,iz Srbije sam,Leskovca grada poreklom.Imam punih 16 godina,i pohadjam treci razred srednje muzichke shkole.
Shto se tiche mojih pogleda na transcedentalno,magichno,i paranormalno,moram reci da me je istrazivanje(koje sprovodim josh od najjranijeg detinjstva)uchinilo pomalo skeptichnim kada su u pitanju pojedine metode,principi i tehnike.Iskustva koja sam imao sa pomenutim fenomenima,kojih sam imao svega par,uprkos mnogostrokim pokushajima praktikovanja,uprkos svoj retkosti,uchinili su da ipak zadrzim izvesnu dozu poverenja.
Moj dolazak na forum nema svrhu da sa vama podelim svoje znanje,jer,kako vidim,vi mnoge stvari znate jednako dobro kao i ja(ako ne i bolje),vec ima svrhu izmene mojih vlastitih pogleda,kao i sticanje novih saznanja.
Nadam se da cemo se lepo druziti :D
Post Reply