Dobrodošlica!

Ivan
Posts: 1
Joined: Sat Jul 19, 2008 4:03 pm

pozdrav svima....
imam 19 god i nadam se da cu napredovati uz vas....
User avatar
tear_of_the_dragon
Posts: 12
Joined: Sun Jun 29, 2008 9:04 pm
Location: ni tu ni tamo

Dobrodosao :) We're all on the same way....enjoy the magic! ;)
Pax et lux tibi.
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

Ciaoooooo!
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Dobrodošli :)
User avatar
hagazussa
Posts: 3
Joined: Tue Jul 22, 2008 1:24 am
Location: Zagreb

zdravo ljudi!

ja sam kao i većina (čini mi se) slučajno naletila na stranicu dok sam nešto pretraživala preko googlea.

oduševila me količina sadržaja na stranici :D i to što se svi trude ostat na temi (za razliku od večine foruma u državi :P )
tako da jedva čekam da sve još malo detaljnije proučim...

počela sam prije nekih 10ak godina proučavat magiju nešto malkoc kasnije i prakticirat. radila sam to za sebe i sa sobom - nekad više, nekad manje...nisam još naletila na svoju mentoricu na tom područu. no, srest čemo se kad bude vrijeme ;)
inače ovih dana sve snažnije doživljavam moć izgovorene riječi...

no, s vremenom ćemo se upoznat nema smisla da sad tu kao na razgovoru za posao cijeli svoj "vještičji životopis" iznosim :p

poz*

automatic crystal remote control, we come to move your soul.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

hagazussa wrote:zdravo ljudi!

ja sam kao i većina (čini mi se) slučajno naletila na stranicu dok sam nešto pretraživala preko googlea.

oduševila me količina sadržaja na stranici :D i to što se svi trude ostat na temi (za razliku od večine foruma u državi :P )
tako da jedva čekam da sve još malo detaljnije proučim...

počela sam prije nekih 10ak godina proučavat magiju nešto malkoc kasnije i prakticirat. radila sam to za sebe i sa sobom - nekad više, nekad manje...nisam još naletila na svoju mentoricu na tom područu. no, srest čemo se kad bude vrijeme ;)
inače ovih dana sve snažnije doživljavam moć izgovorene riječi...

no, s vremenom ćemo se upoznat nema smisla da sad tu kao na razgovoru za posao cijeli svoj "vještičji životopis" iznosim :p

poz*

Dobrodošla
jelena
Posts: 2
Joined: Tue Aug 05, 2008 4:34 pm

pozdrav svima. moje ime je jelena. evo trebat će mi malo vremena da prokuživ ovaj forum...ali nadam se da ću ga brzo savladati.... :)
nobody want´s to be lonley...
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

jelena wrote:pozdrav svima. moje ime je jelena. evo trebat će mi malo vremena da prokuživ ovaj forum...ali nadam se da ću ga brzo savladati.... :)
Hey ;) Pa di si do sad.... samo se ugnjezdi
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

Bok!
Dobrodosla!
User avatar
selena 28
Posts: 7
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:14 pm
Location: dubine oceana

da vam se predstavim sestrice moje!!
konačno sam vas našla :D :D :D
magiju volim otkad znam za sebe i jedno sam se vrijeme intanzivno bavila njome ali sam bila nespremna na sve što ona nosi sa sobom pa sam jednostavno pauzirla da nedavno dok se više jednostavno nisam mogla odupirati onome šta je u meni....
nadam se da ćemo se dobro slagati
Post Reply