Dobrodošlica!

finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

vajt sorseror wrote:bok svima... ja sam novi i nadam se da cu puno toga podijeliti s vama i saznati nešto novo...

Dobrodošo :D :D :D :D
User avatar
tear_of_the_dragon
Posts: 12
Joined: Sun Jun 29, 2008 9:04 pm
Location: ni tu ni tamo

Namaskar ;)
Pozdrav ogromni svima, ne idu mi neke teske patetike oko govorancija i predstavljanja, budete vec imali priliku upoznati moju nadobudnu narav :)
sve vas pusam i pozravljam ;)
Pax et lux tibi.
Helena
Posts: 5
Joined: Sat Jun 28, 2008 11:09 am

Cao! Ja sam Helena i imam 20 godina!
Jako malo znam o magiji, ali se nadam da cu uz vasu pomoc napredovati...
...malo sam zbunjena,jer ne znam odakle da pocnem... :)
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Dobrodošla!
Počni od prvog posta. ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Lijep pozdrav svima, dolazi ljeti, bit će više vremena pa se nadam da ćemo više postati na forumu. Svakako očekujemo nove teme i sadržaje. ;)
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

Pozdrav svima!
eto da se predstavim.
Dala sam si nick BlueMoon zbog jednog dogadjaja od prije godinu dana kada je bio Blue Moon, odnosno, drugi puni mjesec u mjesec dana. Taj dogadjaj nije nesto posebo bitan, ali me je natjerao da pocnem aktivno tragati za pitanjima i odgovorima u vezi magije i zalutala sam na Knjigu sijenki.
Od onda tragam i nekako mi se ucinila Kabala kao nesto sto me posebno interesira. Kako nisam znala kud i kamo, na netu sam pronasla one iz literatapublishers, pa sam isla nekoliko mjeseci uciti prakticnu kabalu tamo, ali to se je zavrsilo jer nisam bila narocito zadovoljna. Dobro, ne mogu procijeniti njihovo znajne, jer sama pre malo jos znam, ali mi nije odgovarao stavi ili bolje receno... nismo se nasli. Nakon toga je bila pauza od nekih par mjeseci jer treba covjek i raditi na ovome svijetu za novceke... sad, kad je guzva na poslu malo splasnula, vratila sam se svojim knjigicama iz kabale pa me i znatizelja ponukla da vidim sto se na ovim stranicama zbiva.Kad ono: nove stranice!
Cestitam na dizjnu, stvarno mi se svidja.
Sad idem malo skidati literaturu koju ste tamo stavili - hvala! I ja cu uskoro postavljati svoju, mada sam nakupila kojecega... birajte, pa kaj vam se svidi skinite.

Puno pozdrava do daljnjeg :D
Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

eto da se i ja predstavim, iz Rijeke sam i imam 35 godina. Kao klinac uvijek me je veliki interes gurao prema okultnom i magiji.Prva iskustva s magijom su bila izrazito negativna zbog neznanja i premalo informacija, jednostavno rečeno bio sam zalutalo, nezrelo dijete.
Nakon, lošeg iskustva ili bolje rečeno nakon loših iskustava okrenuo sam leđa prakticiranju magije i bacio se na astrologiju, koju sam temeljito savladao i stekao mnogo znanja i iskustva te sam se bavio nekih petnaestak godina s astrologijom, a o magiji sam samo prikupljao informacije iz različitih izvora... knjiga i ljudi... itd. Kad kažem da sam se bavio astrologijom, onda doslovno mislim bavio, jer pred dve-tri godine odustao sam od nje, jednostavno sam je prerastao. Iako mislim, da astrologija nudi izrazito mnogo i predstavlja nekakav temelj za nešto drugo. Crowleyeva "Studija o Neptunu i Uranu" iako nepotpuna i nedovršena, vjerojatno je najbolje napisana knjiga iz Astrologije i bilo mi je jasno već tada da ču prije ili kasnije ponovno ući u prostore okultnog i magije. Iako je prošlo dosta vremena od mojih početaka i ponovnog početka u magiji, sad sam ipak zreliji i mudriji, sad znam ono što na početku nisam znao. eto toliko... nisam sklon pisanju. :) pa zato dajem par savjeta:
1. naučite osnove, a to bi bila osobna zaštita prije bilo kojeg izvođenja rituala.
2. dobro razmislite ima li smisla ritual koji radite, nikad nemojte izvoditii nešto samo zato jer vam je jako dosadno.
3. kad nešto izgovarate ili radite, i kad koristite neki predmet dobro razmislite o smislu rijeći, imena i simbola, uvijek morate znati zašto radite baš TAJ pokret, Zašto koristite TAJ simbol, zbog čega upotrebljavate TE rijeći.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Jaz wrote:eto da se i ja predstavim, iz Rijeke sam i imam 35 godina.
Dobrodošao
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dobrodošli!

Sve Vas lijepo pozdravljam, uživajte...

Pozdrav iz Sahare :) -da ima signala
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

Bas bi brat ide u Saharu za 10 dana, javi dojmove i ako imas kakve preporuke i upozorenja.
Post Reply