Dobrodošlica!

Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Lorelei wrote:Bok,ja sam Lorelei,početnica iz Splita,"vještice" u sebi sam postala odavno svjesna samo nisam nailazila na ljude uz koje mogu nešto i naučiti.i tako sam vas otkrila,čitala neko vrijeme i odvažila se registrirati jer magija je zapravo ono što me istinski zanima i u teoriji i praksi, i vjerujem da ću od vas podosta naučiti. :D

Dobro došla
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Dobrodošla! Ovaj forum je zaista super! xd!
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Welcome!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
tišina
Posts: 5
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:18 am

Annabel Lee wrote:Bok! Odlučih se i ja registrirati na ovaj forum... xd!
Naime, nisam ja vjerovala u magiju, točnije o njoj baš i ne znam mnogo, ali nije moguće poništiti postojanje nečega samo zato što to još nismo upoznali....
Točnije, osim zbog vjere, vjerojatnije je da ljudi, pa recimo, zbog straha poništavaju magiju kao takvu. Ako magija ne postoji zašto je postojala inkvizicija? Mislim, ja ne bih palila vještice u koje ne vjerujem, jer one ne postoje....
Na moru sam s prijateljicom upoznala jednog dečka koji se bavi tim stvarima i ima knjige o magiji, neke spellove, pa me počelo zanimati sve to. Naišla sam na stranicu spells and magic i prijateljica me nagovara da probamo neki spell bijele magije sa svijećama, no ja bih se prije radije informirala, .....a kaj ćeš, plašljiva sam! ;)

usput, imam 16. godina, ma zapravo nisam ja baš pretjerano zanimljiva osoba za predstavljanje.....stoga......bye! ;)
Pa..evo da se i ja predstavim.. Ja sam ta prijateljica koju je Annabel spomenula.. Oduvjek me magija nekako tajnovito privlačila ali zbog okoline nikada nisam imala priliku ni sa kime o tome razgovarati.. Sve dok ja i Annabel na moru nismo upoznale tog dečka koji je dosta znao o tome.. Pozdrav svima
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

sad bi se trebala predstaviti a ne znam kako....zanima me magija dosta dugo, s teorijom sam odavno počela ali s praksom nemam baš nikakva iskustva pa sam došla vamo malo naučit ponešto.
Last edited by Succubus Lilith on Sun Mar 09, 2008 7:29 pm, edited 1 time in total.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Dobrodošli!
tišina
Posts: 5
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:18 am

carolina wrote:
emina wrote:
Mogu ti baciti karte ako želiš

super, ja sam zainteresirana :)
može li i meni netko baciti karte?
bila bih zahvalna..
ako može neka mi se javi na pm..
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

EJj! KOnačno! PA dobrodošla! xd! :D
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
angie
Posts: 3
Joined: Wed Mar 19, 2008 11:40 am

bok svima. evo ja sam slucajno neki dan naletila na ovu stranicu. uvijek su me zanimale carolije, i ne tako obicne stvari pa mozda sam bas igrom slucaja odabrana da nesto vise o tome naucim. iskreno, malo me lovi strah kada citam o nekim stvarima, ne znam kako je bilo vama, ali ja se jos uvijek pokrivam dekom po glavi kada gledam filmove u kojima treba duh zaskociti nekoga... :roll:
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Pozdrav ljudi ja sam beppa...o magiji nemam pojima..ali s obzirom da su mi razno razne tete koje navodne znaju gledat buducnost i skidat uroke...uzele dosta novaca...odlucila ja probat sama dal bi i ja mogla uci u vase drustvo!
Post Reply