Dobrodošlica!

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

spirit wrote:da spirit je zensko :lol:
Odlično! Ja volim ženske osobe! :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:
spirit wrote:da spirit je zensko :lol:
Odlično! Ja volim ženske osobe! :)
a jeli? :lol:
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

A evo da sam sebi poželim dobrodošlicu. Zašto sam tu? Ne znam. Do sada sam što je više bilo moguće izbjegavao na internetu tražiti išta u vezi magije, nego ručno, po prašnjavim dijelovima knjižnica, u zaboravljenim knjigama, i iz vlastite glave i iskustva. Zapravo sam više skupljao znanje o svemu nego što sam išta želio prakticirati... Nikad nisi dovoljno spreman... ;)

Visak mi je predložio ovaj nick :D . Sad kad razmislim, logično je, s obzirom da su me drugi poslali ovdje u izvidnicu ;)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

gofer wrote:A evo da sam sebi poželim dobrodošlicu. Zašto sam tu? Ne znam. Do sada sam što je više bilo moguće izbjegavao na internetu tražiti išta u vezi magije, nego ručno, po prašnjavim dijelovima knjižnica, u zaboravljenim knjigama, i iz vlastite glave i iskustva.

Visak mi je predložio ovaj nick :D . Sad kad razmislim, logično je, s obzirom da su me drugi poslali ovdje u izvidnicu ;)
Ne znam za tebe, ali ja ne vjerujem u slučajnosti ;)
Slobodno pozovi svoju veselu družinu da nam se pridruže mjesta ima
A znaš da večina teorije veli da u nekom trenutku zatreba i networking..
A u kojoj knjižnici ima poštene literature ako smijem pitati?
Imam predosječaj da bi od tebe mogli nešto i naučiti :)
Uživaj u forumu...Sad će redizajn, pa će sve to skupa malo bolje izgledat
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

Hvala na dobrodošlici!
Ne znam baš da se od mene nešto posebno može učiti... Radim po instinktu (jedino za ovakve stvari je i razvijen, haha), ne odustajem, i pazim :)
User avatar
maja
Posts: 6
Joined: Mon Jan 14, 2008 10:11 pm

bog svima!
ja sam maja iz slavonskog broda i poprilicno zelena po pitanju magije i sl. na ove stranice sam, takoreci zalutal. u stvari vec dugo povrsno zirkam na magiju i uglavnom sam informacije skupljala na netu.
toliko o meni... :roll: ako tko ima kakvih savjeta u vezi literatur i sl. slobodno mi prosljedite info. :geek:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Bok Maja! Dobrodošla! A kakva te literatura zanima? Koje područje? Postavi u biblioteku...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

pozdrav svim novim clanovima :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

gofer wrote:A evo da sam sebi poželim dobrodošlicu. Zašto sam tu? Ne znam. Do sada sam što je više bilo moguće izbjegavao na internetu tražiti išta u vezi magije, nego ručno, po prašnjavim dijelovima knjižnica, u zaboravljenim knjigama, i iz vlastite glave i iskustva. Zapravo sam više skupljao znanje o svemu nego što sam išta želio prakticirati... Nikad nisi dovoljno spreman... ;)

Visak mi je predložio ovaj nick :D . Sad kad razmislim, logično je, s obzirom da su me drugi poslali ovdje u izvidnicu ;)
Dobrodošao! Nadam se da ćemo sad više komunicirati nego prije ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

tallamasca wrote:
gofer wrote:A evo da sam sebi poželim dobrodošlicu. Zašto sam tu? Ne znam. Do sada sam što je više bilo moguće izbjegavao na internetu tražiti išta u vezi magije, nego ručno, po prašnjavim dijelovima knjižnica, u zaboravljenim knjigama, i iz vlastite glave i iskustva. Zapravo sam više skupljao znanje o svemu nego što sam išta želio prakticirati... Nikad nisi dovoljno spreman... ;)

Visak mi je predložio ovaj nick :D . Sad kad razmislim, logično je, s obzirom da su me drugi poslali ovdje u izvidnicu ;)
Dobrodošao! Nadam se da ćemo sad više komunicirati nego prije ;)
Također... Ne mogu vjerovati da sam te tu našao :)
Post Reply