Dobrodošlica!

nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosli u forum, imam problema sa internetom, inace sam cesto tu
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

Pozdrav svima!
Nova sam na forumu pa bi bio red da se predstavim. Zovem se Dora i živim u Splitu. Nisam nova u Wicci (već se njome bavim nekih 7-8 godina) ali volim biti aktivna u paganskom svijetu pa vječno čitam, pišem i sudjelujem u raspravama. Naprosto uživam u tome :)

Neću na dugo i na široko. Ako ikoga još zanima nešto o meni, može slobodno pitati, a uz dopuštenje administratora bih stavila i link od svog bloga kako bi zainteresirani mogli pogledati. Tek je pri početku, ali narasti će s vremenom :)

Merry meet! :D
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosla
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Witch'sCat wrote:Pozdrav svima!
Nova sam na forumu pa bi bio red da se predstavim. Zovem se Dora i živim u Splitu. Nisam nova u Wicci (već se njome bavim nekih 7-8 godina) ali volim biti aktivna u paganskom svijetu pa vječno čitam, pišem i sudjelujem u raspravama. Naprosto uživam u tome :)

Neću na dugo i na široko. Ako ikoga još zanima nešto o meni, može slobodno pitati, a uz dopuštenje administratora bih stavila i link od svog bloga kako bi zainteresirani mogli pogledati. Tek je pri početku, ali narasti će s vremenom :)

Merry meet! :D
I dobro si prevela Wiccan rede ;)
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

Hvala Nada :)
Gwydion, hvala i tebi na dobrodošlici :) i gdje si pročitala moj prijevod? :) ne mogu se sjetiti tvog nadimka nikako! :/
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Witch'sCat wrote:Hvala Nada :)
Gwydion, hvala i tebi na dobrodošlici :) i gdje si pročitala moj prijevod? :) ne mogu se sjetiti tvog nadimka nikako! :/
Na fb ;)
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

Witch'sCat wrote:Pozdrav svima!
Nova sam na forumu pa bi bio red da se predstavim. Zovem se Dora i živim u Splitu. Nisam nova u Wicci (već se njome bavim nekih 7-8 godina) ali volim biti aktivna u paganskom svijetu pa vječno čitam, pišem i sudjelujem u raspravama. Naprosto uživam u tome :)

Neću na dugo i na široko. Ako ikoga još zanima nešto o meni, može slobodno pitati, a uz dopuštenje administratora bih stavila i link od svog bloga kako bi zainteresirani mogli pogledati. Tek je pri početku, ali narasti će s vremenom :)

Merry meet! :D
Dobro došla na forum!

Nadam se da si se odmorila i sumirala utiske s Bala.. 8-)
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Dobrodošli
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Jasminka
Posts: 1
Joined: Tue Sep 13, 2016 11:04 am

Pozdrav nova sam zovem Jasminka i ne mogu vjerovat da je zadnji post ovdje od 2012 godine.
Nikad se nisam bavila vjesticarstvom ili caranjem ali posto sam se posvdjala s deckom i hocu ga vratiti radila sam neke carolije pa me zanima koliko su ucinkovite.Radila sam onu sa ruzinim laticam,sliko,svijecom i crvenim koncem i 9 cvorova.Samo mi nije jasno sta cu sa koncem to nitko nije napisao.To sam uradila 2 puta i malo mi je cudno da rekvizite svijecu,latice i tanjiric treba bacit u smece.Radila sam i jednu vudu caroliju isto tako ide uzica zamislis suparnicu i vezes 9 cvorova,spremis na neko mjesto i ako ona ili on to ne pronadju i razvezu cvorove desit ce im se nesto lose.Toliko od mene.Zanima me vase misljenje o svemu.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ima jos nekog ovdje? :)
Post Reply