Da li forum "opet" umire?

User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Pozdrav, svi aktivni članovi (koliko ih uopće ima) su svedoci da ovaj sajt polagano umire, novih članova gotovo da i nema a ako neko i postavi neki post (priznajem i zahvaljujem se na trudu Little Witch, Veronici, Nadi, Shadow-u, Gwydion-u i ispričavam se ako sam nekoga zaboravio) koji se, više manje, trude da održe forum u životu, neće biti previše zapažen zbog, opet ponavljam, manjka novih članova, imam mnogo ideja za nove sadržaje na stranici, forumu itd. ali činjenica je da ne m ogu raditi sam.Pre par meseci poslao sam poruku sa idejom Admin - u, naravno, bez odgovora, ali još uvek ne gubim nadu te se nadam da ću dobitineki odgovor na ovo temu, pozdrav.
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nadam se da forum nec umrijet, mada sam i ja primjetila da nema novih clanovi i novih postova vec duze vrijeme. Hvala na ovome sto si naglasio da ucestvujem u kreiranju sajta. Ako imas neku ideju za novi post postavi pa cu se ja ukljucit pa dako se jos neko ukljuci i da svoje misljenje.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nadam se da ces dobot odgovor od admina.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nadam se da ces dobot odgovor od admina.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

little wich wrote:Nadam se da ces dobot odgovor od admina.
ima nas još koji čitamo i pratimo ovaj forum... i da šteta je šta odumire a toliko toga se ima još za reći i napisati.. :cry:
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:
little wich wrote:Nadam se da ces dobot odgovor od admina.
ima nas još koji čitamo i pratimo ovaj forum... i da šteta je šta odumire a toliko toga se ima još za reći i napisati.. :cry:
Da, nadam se da je tako(izvini sto sam zaboravio da te spomenem ranije) ali svejedno mnogo članova je prestalo da se pojavljuje a novih nema što znači da ako se mi preostali (ne)aktiviramo sudbina je jasna, ovo je takodjer odgovor za sve, pripremit ću neki materijal i poslati nekim aktivnijim članovima sitea da vidm šta misle o tome, imam još par linkova od knjiga itd.
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

lijepi pozdrav, ;) :P :oops:
Last edited by nada on Mon Apr 08, 2013 1:17 am, edited 1 time in total.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

lijepi pozdrav, jos sam tu i ako zadnje vrijeme nisam mogla pisati sada je problem rijesen. jednostavno mi zadnje vrijeme muci pc i nakraju je sve otkazalo. sef sa posla mi je sredio leptop da ga koristim dok mi racunalo sredi. u meduvremenu sam se preselila u blizini konstanz i svizarske granice imam 15 km.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:lijepi pozdrav, jos sam tu i ako zadnje vrijeme nisam mogla pisati sada je problem rijesen. jednostavno mi zadnje vrijeme muci pc i nakraju je sve otkazalo. sef sa posla mi je sredio leptop da ga koristim dok mi racunalo sredi. u meduvremenu sam se preselila u blizini konstanz i svizarske granice imam 15 km.
ehejjj... a di ste svi nestali... :(
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

tu smo , momntalno u stresu ja
Post Reply