Priručnik Vještičarstva_pdf #1

Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ovih dana planiramo mnogo promjena na sajtu - od novih tekstova, literature, raznih tečaja, intervjua...

Takoder za sve registrirane članove http://www.knjigasjenki.com napravljena je pdf verzija priručnika vještičarstva koji će biti postavljen ovih dana na našem sajtu. Priručnik sadrži sve potrebne informacije za prakticiranje Umijeća, mnoštvo godinama pomno biranih receptura, rituala i ceremonija.
Posebno poglavlje: "Umijeće čaranja" - sastavio je pripadnik alexandrijske wicce, u kojem otkriva tehnike koje će ukoliko ih primjenite doista okrenuti Vaš život naglavačke :) - u pozitivnom smislu. Hvala ti Teo.

Ovom prilikom zahvaljujem svima na podršci, hrabrosti i svjetlu koje ste donjeli. Svima koji ste pomagali, svima koji su se usudili i svjedočili nam o preljepim iskustvima, obratima i ispunjenju, te nam omogučili da priručnik dobije konačnu formu.

Pozivam Vas da slijedećih dana pratite promjene na našem sajtu i uživate u radovima našeg tima.

Ovom prilikom pozivam i sve zainteresirane da se uključe u uređivanje sajta ili foruma.

Srdačan pozdrav i svako dobro!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Emina kad ce vise taj prirucnik?
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Priručnik je dobar, bar ona verzija koju sam ja video. U svakom slučaju Emini sve pohvale za trud i dobro uradjen posao.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

A di si ga vidila?Skinila si ga(download) ili ....?
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

finnigan wrote:A di si ga vidila?Skinila si ga(download) ili ....?
Ma ne, radna verzija... to Emina i ja nešto muljamo, pa mi poslala da vidim... i ok je.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

A kad cemo ga moc skinit?Koliko jos trebamo cekat?
User avatar
selena 28
Posts: 7
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:14 pm
Location: dubine oceana

nadam se da ste stavljali obred većinom za samoobranu ..iako sam po s ebi naučila s goodinama jednu stvar-da bi bila dobra vješta žena (jer vještice i jesu samo to žene koje svoju intuiciju,um i tijelo koriste da im služi u postizanju željenog)treba nažalost poznati i dobre i zločeste rituale jer kako napraviti obranu od nečeg ako to i ti sam nisi u stanju ili neznaš napraviti...
sa nestrpljenjem čekam vaš priručnik...
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

kad ce prirucniiiiikkkk???
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

MOže li se možda ubrzati taj priručnik? Jel treba kakva pomoć možda? Kad ga planirate završit?
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Dajte ljudi, štoste navalili, pustite Eminu malo da diše...
Post Reply