Priručnik Vještičarstva_pdf #1

Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

Maraja wrote:Isprike zbog offtopic-no moram postaviti tu pitanje jer neznam nikog....a pitanje je dali bi me mogao netko putiti do iskusnijih forumasa koji su ovdje online malo redovitije tj. nekog moderatora...do njihovih nickova mislim...preko kojih bi im mogao poslati poruku...hvala unaprijed.

Napiši post!
I`am bored :mrgreen:
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Maraja wrote:Isprike zbog offtopic-no moram postaviti tu pitanje jer neznam nikog....a pitanje je dali bi me mogao netko putiti do iskusnijih forumasa koji su ovdje online malo redovitije tj. nekog moderatora...do njihovih nickova mislim...preko kojih bi im mogao poslati poruku...hvala unaprijed.
Teško ćeš naći nekoga da je redovno online ali evo, ja sam jedan od moderatora koji rijetko kad navrati pa možeš javno postaviti pitanje. Bude se već netko našao za pomoć :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

ima li ikog na owom forumu? :D
e a sta je sa tim prirucnikom...?
e a mene zanima,ja bi probao neke cini pa ak ima neko da mi ih da da probam...al da deluju... :)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

zavisi sto bi radio, koliko dugo se bavis sa magijom?

sto si pokusao , mozes li opisati sto si radio sve?
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

pa to i jeste problem...hteo bi da naucim sto wise...moje jedino iskustwo je priziwanje anjdela sa iglom,koncem i papirom i slowima...eto...a woleo bi da me neko nauci sto wise i otworen sam za bilo kakwu saradnju ...a mozes li mi ti sta pomoci oko tog?
jel se ti nado dugo bawis?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

za pocetak citaj sve sto mozes dobiti u vezi magije.

u forumu imas napisano naziv knjge i piscevo ime. ako si mozes nabaviti uradi to.

sto bi htio nauciti?
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

nada wrote:za pocetak citaj sve sto mozes dobiti u vezi magije.

u forumu imas napisano naziv knjge i piscevo ime. ako si mozes nabaviti uradi to.

sto bi htio nauciti?

pa zanimam me kako bi moga da priwucem dewojke....
jel ja moram da budem rodjen sa tim da bi mogo da se bawim tim ritualima il kako wec to ide?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

budi prirodan to jest kakav si, nemoj se hvalisati da si u svemu prvi i najbolji.

voli sebe i imaj pouzdanje u sebe. nemoj biti prost i bezobrazan dobazivati nepristojne rijeci djevojkama.

nekoga privuci sebi koji te ne zeli i sa time se vezati nebi ti preporucila jer to je protiv moje zakletve sto sam je dala svojoj uciteljici i tu ti nemogu pomoci.

ljubav i svijetlo
iMatt
Posts: 2
Joined: Sun Jul 03, 2011 3:16 pm

Pozdrav svima, (ovo je malo offtopic ali ne znam kud da ovo drugdje postam):

U srijedu imam važan ispit i puno bi mi značio njegov prolaz, molim vas da mi napišete ukoloko znate neku čaroliju koju bi mogao primjeniti kak bih dobio što bolje rezulutate. Ili bih možda trebao koristite općenitu čaroliju za zaposlenje i novac(onu sa zelenom svijećom i biljem)?

Unprijed hvala!
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

mislim da imam nesto zapisano , trebam pronaci . pokusat cu veceras da to nadjem i prevesti.


sa svijecom ti nije losa ideja to mozes sigurno napraviti

ljubav i svijetlo
Post Reply