Chat rasprave u 22.00h

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

babuhab wrote:da li bi me neko mogo rec kak da se logiram u theOccult.. tj netko tko ima account bi me trebo pozvat tam jel tak??
Mogu da te pozovu oni koji imaju status neofita ili iznad. Ili da s vremena na vreme proveravas da li su otvorili registracije - to rade povremeno...
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

Gwydion wrote:
babuhab wrote:da li bi me neko mogo rec kak da se logiram u theOccult.. tj netko tko ima account bi me trebo pozvat tam jel tak??
Mogu da te pozovu oni koji imaju status neofita ili iznad. Ili da s vremena na vreme proveravas da li su otvorili registracije - to rade povremeno...



hmmmsad radit to povremeno cijelo vrijeme bas nemam vremena :( ali snacit cu se ja nekako :) hvala ti
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

a pokusaj za vrijeme salusticija ili tako nesto mozda otvaraju pristup na neke svetkovine i tako kemijaj :D
User avatar
moregorčine
Posts: 2
Joined: Wed May 30, 2012 10:43 am

:geek: Lijep pozdrav svima, ja sam nova, pa se baš ne snalazim najbolje, ali moram reći da sam fascinirana svim prisutnim, tekstovima, savjetima i slično. :mrgreen:
User avatar
moregorčine
Posts: 2
Joined: Wed May 30, 2012 10:43 am

;) Čuj meni uvijek pomaže nešto lijepo crveno, i fini šampanjac u pomoć, od kako sam uvela šampanjac u igru sve mi nekako dobro krenulo, šampanjac po meni znači sreća, radost, otmjenost a onda on kao takav to i priziva za novu godinu <3
slunjski97
Posts: 2
Joined: Mon May 27, 2013 6:10 pm

ima li koga aktivnoga
Post Reply