Među-forumska koalicija :)

Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zajedničkom odlukom, kolega Tormentor i njegova ekipa sa foruma "Magija i vjera", te ovaj forum, odlučio je koalirati...
Tako dalje krećemo udruženim glavama i udruženim snagama. Novim članovima želim toplu dobrodošlicu, te da se smjeste kao kod kuće. Ovih će dana biti malo više gužve u temi dobrodošlica! Išćekujemo povoljan razvoj situacije, nove članove i mnoštvo novih tema i kvalitetnih rasprava.

Naravno ekipa će dobiti sva moderatorska prava i slobodu da nastave u svojem smjeru.

Jako se radujem budućoj suradnji, kolegi Tormentoru želim uspješnu i brzu prilagodbu!

Još jednom dobrodošli svi i uživajte puno!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

Slijedite trenutne politicke trendove? Kako pomodno :P
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Moramo uhvatiti korak sa vremenom :)
A bit će nam zanimljivije svakako.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

E pa gdje su ti ljudi, ja jedva čekam da ih pozdravim, a njih nema. :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Gost wrote:E pa gdje su ti ljudi, ja jedva čekam da ih pozdravim, a njih nema. :)
Doći će. Nema ih baš jako puno koliko sam uspjela vidjeti.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gost wrote:E pa gdje su ti ljudi, ja jedva čekam da ih pozdravim, a njih nema. :)
Kolega Tormentor ima grdno radno vrijeme, pa ga to malo ograničava, ali bit će...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Društvo bok

Eto odlukom međuforumskih izbora stupamo u koaliciju hehhehee :P

Veselim se ugodnom druženju sa vama - malo se samo strpite da dovučem i ostale sa sobom...


pozdrav
Post Reply