Darujem ulja!

Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Punoljetne vještice i magovi!
Mijenjala sam ambalažu, jer prvotnom nisam bila zadovoljna (plastičnom), pa da materijal ne propadne, odlučila sam ga pokloniti. Možda ambalaža nije bajna, no bitniji je sadržaj..U setu je 5 ulja za dresing svijeća i ostali magični rad, ulje za divinaciju, privlačenje novca, čišćenje, univerzalno cimetovo.. Pa tko želi neka ostavi podatke na pp (snosit ćete samo troškove poštarine).
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ma da. Cimetove ulje privlači novac??
Pijem čaj od cimeta i jabuke često, ali neki extra novac vidio nisam. :roll:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pa da objasnim, u vještičarstvu se cimet koristi u razne namjene, tu se nalazi samostalno, a ostalo su mješavine raznih eteričnih ulja mnogih biljaka koje korespondiraju određenom radu. Eh, nije ovdje rijec o čaju, već o eteričnom ulju kojim se premazuju svijeće, ili se koriste u obliku mirisa kod meditacije etc... Ulje kao ni čaj samo po sebi ne daje rezultat, već u sklopu ritualnog rada...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ah šteta. Ja sam htio spojiti ugodno s korisnim.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Cimet u hrani ili piću pozitivno djeluje na cirkulaciju, poznat kao muški afrodizijak, smanjuje šećer u krvi, - ugodno i korisno! ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Da, onaj dio kad je afrodizijak stvarno je ugodan i koristan. ;)

Neki dan bio u indi šhopu i upali mi u oči: Afrodisyo, Erotico, et seterah..
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Podjelila sve...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply