Visak

Proricanje budućnosti: tarot, rune, hiromantija, numerologija
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Gost wrote:Da li trebam ići piškiti?
NEUTRALNO

Da li trebam ići kakiti?
NEUTRALNO

Pa šta sad da radim? Da li da idem piškiti i kakiti ili da neidem? :|
:lol: :lol: :lol: ne razumiješ se sa svojim viskom, njemu je sve to šta pitaš "sranje", a tebi je "piškenje"po temi :lol: :lol: (nisam bila zlonamjerna, nadam se daćeš shvatiti kao šalu)
through the stars I am coming
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ma ja sam, samo želio pokazati kako to izgleda nakon bavljenja viskom nakon 5 i više godina. :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Visak je ono što mi više ne treba, nakon dugih godina druženja i služenja (izvrsnog) pronašla sam nove načine .Ali, za početnike nije loš kao mogućnost radiestezijske komunikacije.
Naravno, poštujući pravila i ne doživljavajući ovo kao igru
through the stars I am coming
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

mogućnost radiestezijske komunikacije
Želiš reći mogućnost astralne infekcije.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Gost wrote:
mogućnost radiestezijske komunikacije
Želiš reći mogućnost astralne infekcije.
Da, nažalost i ta mogućnost postoji, ali svjedok sam da je astralna infekcija moguća i dok mirno pijete kavu u stanu koji je izuzetno astralno inficiran- dogodilo se u mom susjedstvu :cry:
through the stars I am coming
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ne, ne može se inficirati ako se ne otvara neispravno svijest na tu razinu.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Samo da se nadovežem. Ne znam dal ste čuli za Giovanija Garbinija - boravio je u Hrvatskoj par godina, negdje od 1994. Studirao u Rimu (7 fakulteta završenih), bavio se liječenjem između ostalog - pa je zabilježen i naravno potvrđen jedan slučaj gdje je izlječio čovjeka od leukemije zatvaranjem rane u astralnom tijelu. A bilo je tu puno drugih stvari. Nikad nisam skontala na koji je način radio, jer bilo je tu svega i svačega.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Gost wrote:Ne, ne može se inficirati ako se ne otvara neispravno svijest na tu razinu.
Pa što sam drugo i rekla... :lol: žena je pila kavu i zagledala se u figure, kako je inače vidovita , a bila je bez namjere gledanja, u par minuta je otvorila svoju svijest, a bez ikakve zaštite i bez priprema..
Slijedeće je bilo da se srela sa duhovima , ma duga priča
:cry:
through the stars I am coming
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Daklem! Jes! napokon mi nešto ide!!!! Aaaaaaaaaa! Presretan sam. Uzeo sam jednu ogromnu iglu od stare. Simetričnu. I provuko konac kroz nju. Bacio malo soli. Pito ga što je da. Što je ne. (U međuvremenu zaboravio od veselja :D ) Uglavnom, na jadno postavljeno pitanje jadno se vrti malo u jednom, malo u drugom smjeru. Kad najdetaljnije što mogu postavim pitanje, počne se vrtit ko lud u jednom smjeru. Oh, volim svoju iglu..
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Eagles wrote:Daklem! Jes! napokon mi nešto ide!!!! Aaaaaaaaaa! Presretan sam. Uzeo sam jednu ogromnu iglu od stare. Simetričnu. I provuko konac kroz nju. Bacio malo soli. Pito ga što je da. Što je ne. (U međuvremenu zaboravio od veselja :D ) Uglavnom, na jadno postavljeno pitanje jadno se vrti malo u jednom, malo u drugom smjeru. Kad najdetaljnije što mogu postavim pitanje, počne se vrtit ko lud u jednom smjeru. Oh, volim svoju iglu..
ak hoces pravi visak mozes mi se obratit na pp :D ;)
Post Reply