Visak

Proricanje budućnosti: tarot, rune, hiromantija, numerologija
User avatar
Morgaine
Posts: 4
Joined: Tue Dec 02, 2008 11:08 pm
Location: Lovran

jamagi wrote:čini se da u ovom svijetu sve ceste vode u rim (novu arku)
Ciaos! Mi moze netko reci di je da Nova Arka?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

http://www.novaarka.hr/kontakt.htm
Tkalčićeva 44, 10000 Zagreb
e-mail: [email protected]
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Nazovite ovo nagađanjem, ali mene je moja baka učila kako se visak koristi. Prvo morate da ga spustite na zemlju, zato što on ne razlikuje ljude, pa kad ga spustite i ponovo podignete, to mu dođe kao neka identifikacija. Onda pitate
-Kako ćeš mi reći da?
i on će početi da se vrti u jednu stranu. onda ga pitate
-Kako ćeš mi reći ne?
i on bi trebalo da počne da se vrti u suprotnom smeru. To zapamtite i prvo isprobate sa nekim konkretnim pitanjem na koje već znate odgovor, tipa: da li se ja zovem Milovan. Ako odgovori istinu, onda ste uspeli. Dalje ga ožete pitati šta god hoćete. I visak može da bude bilo šta na konopcu što može da se okreće. Moja baka je meni dala neki stari visak, ali mi je bilo nešto truba da ga koristim, pa ja uvek pitam lančić (otkopčam ga, mesečev kamen zakačim na kopču, uhvatim za drugi kraj, i eto mi viska) :)
Inače ljudi, ovi visci su ekstra korisne stvarčice. Reše vas muke sa tarot kartama pre rađenja čini. :lol: :lol: :lol:
I'm just different, but people call me crazy...
Post Reply