numerologija

Proricanje budućnosti: tarot, rune, hiromantija, numerologija
Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Zanima me sve o numerologiji kako se sabiraju brojevi u datumu rodjenja i koji broj sta znaci. Da li iko zna kako to rade poznati numerolozi kada na osnovu naseg datuma rodjenja mogu znati kada cemo dobit posao i sl?
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

a postoji hrpa različitih objašnjenja pojedinih brojeva... uglavnom se osoba koja gata (ajmo to tako nazvat) bazira na nekom svom objašnjenju koje je naučila... ta se objašnjenja većinom odnose na pojedine osobine ljudi pa se iz toga da zaključiti što bi neka osoba trebala raditi i slično... neki čak gledaju po tarotu... broj koji dobiješ (u ovom slučaju do 21) označava neku kartu u tarotu pa iz značenja karte proizlazi značenje broja...

A što se tiće zbrajanja radi se ovako...

Recimo imamo Pertr Petrović... rođenog 15. 5. 1995.

Kod imena se radi tablica

1 A J S
2 B K T
3 C L U
4 D M V
5 E N W
6 F O X
7 G P Y
8 H Q Z
9 I R

I onda se gleda koje slovo nosi koji broj... U našem primjeru je...

P=7, E=5, T=2, A=1, R=9, P=7, E=5, T=2, R=9, O=6, V=4, I=9 i Ć=C=3

To se sve zbroji i ispada 69. Zatim se zbroje 6+9 što je jednako 15 i onda se opet zbraja 1+5 sve dok se ne dobije jednoznamenkasti broj u ovom slučaju 6.

I sad se pročita objašnjenje... Kod mene piše da broj 6 znači sklad, prijateljstvo i obiteljski život, da su 6-ice odane, pouzdane i brižne te da se lako prilagođavaju. Uspješni su u poučavanju, umjetnosti, a neuspješni u poduzetništvu. i tako dalje...

S datumom je ista stvar... samo se zbrajaju brojevi...

1+5+5+1+9+9+5= 35 = 3+5= 8

Broj osam najavljuje veliki uspjeh u financijama i politici... Osmice su praktične ambiciozne, predane i marljive...

Sad spojiš dva objašnjenja, izbaciš što se ne poklapa i na kraju dobiš jedno kompletno očitanje o nekoj osobi...


Osim toga numerologijom uz pomoć astrologije možeš "proreč" sretne dane po principu koji si broj s kojim paše... recimo dobri datumi za osmicu su 8. u mjesecu, 17. u mjesecu jer je 1+7=8, 26. u mjesecu (2+6=8)...

S vremenom sam/a shvatiš koja su objašnjenja istinitija a koja nisu pa se prilagodiš...


Pozdrav
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala na ovom objasnjenju.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Nema na čemu :D
Bella
Posts: 7
Joined: Mon Dec 12, 2011 3:18 pm
Location: Banja Luka

Moze li mi neko objasniti sledece:u mom zivotu je sve nekako povezano sa brojem 8.Rodjena sam 08.08.1988.,muz je od mene stariji 8 godina,sina sam rodila 2008.Da li to moze biti samo obicna slucajnost?
Post Reply