Tarot

Proricanje budućnosti: tarot, rune, hiromantija, numerologija
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Jaz wrote:
emina wrote:Nema neke prevelike mudrosti u čitanju.. Nauči se osnovno značenje karti, kako se vezuju i slijedi se intuicija - poslužit će bilo koje, mala arkana, velika arkana, ciganski tarot, sudbinske karte.. wse Mada iz male arkane ništa ne vidim - moram raditi sa velikom.. Mala mi nije dosta detaljna i treba puno nagađati..
JOOOOJ

nije dobro ovako pisati o Tarotu, istina, karte ko karte... poslužiti če svrsi... ako je svrha divinacija... ali nije to Tarot
Intuiciju imaju svi, ako je nemaju može se razviti, nije posebno vezana za spol no žene ipak imaju nešto razvijeniju intuiciju nego muškarci (riječ je o prosječnim ljudima)
spomenula si telepatiju u jednom od postova... nije riječ o telepatiji nego vještini pogađanja, odnosno jednom dijelu vidovitosti koja se razvija s vremenom, ne mora biti nužno vezana za karte. U Tarotu se kod divinacije radi sa svim kartama ne samo sa Velikim...
tarot nije šala , treba mu se pristupiti ozbiljno , treba imati prije svega interes i volje , naravno i intuicija nije na odmet , po mojem iskustvu , intuicija se razvija putem , svatko od nas ju posjeduje, samo ju treba osloboditi u sebi
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

tonya wrote:Uh, Tarot. U posljednje sam se vrijeme malo više njime pozabavila. Poprilično je komplicirano, pogotovo jer nisam popamtila značenja karata i stalno moram listati po knjigama dok analiziram bacanje. :)
Međutim, za sada sam gotovo sve dobro protumačila! :mrgreen:
bravo za tebe vježbaj što više , doći će trenutak kada nećeš morati listati po knjigama , tako smo svi započeli, pozdrav
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Eagles wrote:Ja ne znam gdje se karte mogu nabaviti.
najbolji i najveći izbor karata je u zagrebu , trgovina ,, arka ,, ima predobar izbor karata i svih ostalih potrpština koje su ti potrebne , kristali , razne vrste tarota , za početnike preporučam prvenstveno literaturu i neke jednostavnije karte , npr. takozvane sudbinske karte, pozdrav
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

book_of_shadows wrote:u ovo ne vjerujem niti mislim komentarirat isto...... ;)
naravno da riječima možeš čovjeka ubiti , a djelima uništiti , to bar nije ništa novo, pozdrav ali nejdemo na to
Post Reply