Da li moja prica ima ikakve veze sa nekim urokom?

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
Tamara8
Posts: 2
Joined: Fri May 31, 2013 4:38 pm

Vidite,moja prababa sa mamine strane se ubila zato sto je njen muz umro.Iz njihovog braka je ostala moja baba.Oni su predhodno ziveli dobro,imali su para i sve je bilo uredu i ako je bio rat...ali kada je ostala bez roditelja baba ju je usvojila i ostala je na ulici jer su je oceve sestre izbacile.I tako moja baba je zivela veoma bedno.Bila je veoma pametna zena i mogla je daleko da dogura ali uslovi joj nisu to dozvoljavali.Udala se za mog dedu koji je koliko sam ja razumela iz price bio unuk gradonacelnika... ne znam kako ali i on je postao siromasan.Oni su se voleli i dobili su 3 dece...dva sina i cerku.Moja majka je bila najmladja i zato sto su imali 3 dece a ziveli su kao postanari nju su morali da kriju jer niko nije hteo da prihvati podstanare sa troje dece.I oni su ziveli bas bedno ali su se voleli.Moja majka je posle sredjnje skole pobegla od kuce i udala se...pa kada je videla da je pogresila vratila se svojima i bila u depresi i moj otac ju je izvadio iz te depresije.Udala se za njega jer je bila trudna i iz tog braka su dobili moju sestru,oni su se razveli posle kratkoh vremena jer je moj otac kreten pa se ponovo vratila njemu.i tako sve u krug vracala se i odlazila a sada ima 4 dece.Mi zivimo ocajno isto...samo razlika izmedju zivota moje majke i mene je sto je ona zivela u ljubavi a moji se bas mrze.Kada sagledam sve to vidim da nesto nije uredu nesto se desilo tu.I zaboravila sam da dodam da je moja prababa bila gatara i to bas uspesna jednom kada joj je muz zabranio da gata ona se razbolela i to ozbiljno pa joj je dola sveta petka u san i rekla joj da nastavi da gata i da naravno nista ne naplacuje ili uzima za uzvrat.Ona je to rekla muzu i on joj je to odobrio.Sada da li to mozda ima neke veze sto mi se na neki nacin porodica raspada?
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ne razumijem se bas najbolje u te stvari, ali kako vidim po tvojoj prici nesto je krenulo naopako. Jesi li ista kod nekog ko se bavi tim? Mozda mozes otic do odze da vidis sto bi ti on rekao. Mozda i jeste neki urok u pitanju, ali ti ne mogu sto posto reci da je to u pitanju jer nesto se nisam puno bavila tom oblasti.
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Meni zvuči ko nesretni splet okolnosti.
Tamara8
Posts: 2
Joined: Fri May 31, 2013 4:38 pm

Pa vidi meni moja prica zvuci kao nesto sto je na neki nacin normalno...kriza je i to.Ali kada sam shvatila da i od lepe stvari nastane neko sranje onda sam se zapitala sta nije uredu.Nikad nisam isla kod kod nekog ko bi mogao da pomogne jer ne znam nikog ko takve stvari radi.Prosto neznam sta da radim?
Post Reply