drugarstvo

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Zanima me jedna stvar. Voljela da mi momci odgovore na ovo pitanje.Zasto momke privlace nedostupne cure i cure koje su u dugim vezama,i to sretnim vezama i super se ponasaju u muskom drustvom tj super se slazu sa muskarcima?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

draga , vidim da nisi dobila odgovor. zbog cega ona trazi drustvo muskaraca ako je sretna. da dokaze sebi ili njemu da je jos uvijek privlacna za drugu stranu ili ima vise povjerenja u muskarze nego zene tu se nemora dokazati tko je sa zenama je drukcije . ja sam sama imaka puno prijatreljstva ali sam se najbolje osjecala u muskom drustvu, zbog cega? jednostavno bila sam ta sto jesam nisam morala paziti na koji nacin cu se nekome obratiti i nesto mu reci, i da se prema meni ponasaju kao zeni nego kao prijatelju koji je u tom trenutku tu i pruzi ruku .
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Postavilo a sam to pitanjqe zato sto sam veci dio vremena u muskom drustvu, ugalvnom sa deckom i njegovim drustvom koje je sad i moje drustvo.E sad jedan drug se dosta vremena ponasao prema ok, dok odjednom nije poceo da me gleda ko potencijalnu curu, gestovima i ponasanjem njegovim prema meni sam to primjetila.Kad je moj decko pored mene kolko tolko on se ok ponasa,a kad okrene ledje moj decko on odma oce da prica sa mnom i sl. Tu osobu stvarno gledam ko druga i drag mi je ko drug.Nemam potrebe da trazim nista sa strane jer sam u srecnoj i stabilnoj vezi, svi mi imamo s vremena na vrijeme svadjice. Nervira me to sto ce taj drug drugacije da se ponasa kad moj decko ode ne brod.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

draga moja, budi oprezna , zavisi isto koliko tvoj decko je prijatelj sa njim i koliko ce ti vjerovati. ja bih na tvojem mjest rekla decku o tome nemoj mu tajiti. iz vlastitog iskustva znam da je bolje tako. ukratko: sa mojim bivsim muzem bilo je sve uredu no imala sam non stop kuma koji je samnom htio u krevet i to mi je rekao, jednom sam rekla svom muzu i on je ga pitao sto to znaci i taj mu je rekao da ja zelim ich rastaviti i pokvariti njihovo prijateljstvo. oni su jos uvijek prijatelji a ja sam 10 godina rastavljena od bivseg.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

A to je bas bzv, zna moj decko apsolutno sve, mada sad sa tim drugarom skoro ni ne pricam pricam po malo, ali sam na distanci.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Jesu prijatelji ali nisu sad naj naj prijatelji, mi se znamo oko 3, 4 otprilike sa tim drugom.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

little wich wrote:Zanima me jedna stvar. Voljela da mi momci odgovore na ovo pitanje.Zasto momke privlace nedostupne cure i cure koje su u dugim vezama,i to sretnim vezama i super se ponasaju u muskom drustvom tj super se slazu sa muskarcima?
Zanimljivo pitanje, moja teorije o tome je da je uvek i svima najzanimljivije ono nedostižno, recimo, kada si u kupovini, i vidiš nešto što je jako skupo i sviđa ti se, mnogo ćeš razmišljati o tome, a ako to kojim slučajem kupiš ili dobiješ, u kratkom periodu će ti postati dosadno
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Pa znam za tu teoriju, za onu recenicu najsladje je voce u tudjem vrtu, ili ti ono sto ne mozes da imas ti je nekako slatko.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

little wich wrote:Pa znam za tu teoriju, za onu recenicu najsladje je voce u tudjem vrtu, ili ti ono sto ne mozes da imas ti je nekako slatko.
draga moja, mi žene smo posesivna i zavidna bića..zato lakše i preživljavamo u muškom društvu.. oni nas se boje..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

draga moja, mi žene smo posesivna i zavidna bića..zato lakše i preživljavamo u muškom društvu.. oni nas se boje..[/quote]

Potpuna istina, u tom slučaju izreka "Aluid Voliut, Aliud Dixit" stupa na scenu i onda bude svašta
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply