Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
emina
Site Admin
Kontakt:

uto lis 16, 2007 5:15 pm

Pa ovaj forum + stranica jesu u neku ruku mala škola magije :P . Naravno svi mogu slati tekstove koje bih objavila posebno na blogu. Imaš li kakvih pitanja možeš ih postavljati i ovdje na forumu, ako su osobnije prirode na blogu u kategoriji pitanja i odgovori.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

finnigan

uto lis 16, 2007 7:01 pm

Da je ali ja sam mislio na nesto kao Hogwarts... Sto mislite o Harry Potteru ? ;)

Eagles
Kontakt:

uto lis 16, 2007 8:19 pm

Samo najbolje. :D

emina
Site Admin
Kontakt:

uto lis 16, 2007 10:23 pm

Po meni je Potter pokušaj prikazivanja magije sa ljepše strane...Lijep proizvod ljudske mašte.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

Eagles
Kontakt:

uto lis 16, 2007 10:38 pm

Naišo ja na neke realne pojedinosti, jedna od njih je Parcelus.

I, da, Aj olmoust frgat: Emina, kaj je s tim šopom što ga planiraš otvoriti?

book_of_shadows

uto lis 16, 2007 11:23 pm

emina je napisao/la:Po meni je Potter pokušaj prikazivanja magije sa ljepše strane...Lijep proizvod ljudske mašte.
Slažem se sa ovime... U filmu su prikazali normalan život smrtnika i čarobnjaka, što je uistinu NEMOGUĆE. ;) :) ;) :roll:
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....

emina
Site Admin
Kontakt:

sri lis 17, 2007 7:56 am

Imamo manjih problema kod uvoza bilja i neke ambalaže. Ne želim da to bude napravljeno površno i razrađujem sve do najsitnijih detalja zato nailazimo na neke probleme, a ne želim stavljati samo neke proizvode, pa čekam dok ih grupiram što će smanjiti troškove.

Eagles
Kontakt:

sri lis 17, 2007 9:30 am

Ambalažu ne trebaš uvoziti jer ima u Hrvatska dosta firmi koje se bave izradom ambalaže. A bilje... Jbg, po tom pitanju Hrvatska zaostaje.

emina
Site Admin
Kontakt:

sri lis 17, 2007 11:15 am

Ambalaža jest iz Hrvatske međutim malo je veći problem sve uskladiti nego izgleda. Mandragora, anželika, damijana, S. John the conqueror i slične rastu samo na određenim područima. A najveći problemi su na carini kad prevoziš halucigene biljke... No sve će se nabaviti i lijepo spakirati.

finnigan

sri lis 17, 2007 1:10 pm

I šta ćeš sad?
(Lijepo napreduje ovaj naš forum već 10 korisnika :D :) ;) :D :D )

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.