Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Emina imas li u pdf formatu knjigu sjenki?
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

halooooooooo ima li koga?
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

ima, ima... ali ovo je forum.. kada nema onog kojeg trazis online u isto vrijeme kad si i ti moras pricekati :-)
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ja mislim da je rekla da razmišlja postaviti ju u pdf formatu, dakle (valjda) još uvijek ništa. :?
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

ma super
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Emina a oces li pisat knjigu sjenki uopce? i odakle tebi sve to? gdje crpis sve te informacija i imas li msn nesto da ne pisem ovako
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

finnigan wrote:Emina a oces li pisat knjigu sjenki uopce? i odakle tebi sve to? gdje crpis sve te informacija i imas li msn nesto da ne pisem ovako
Hoću, pisat ću i dalje.. Ima jos puno materijala za prenjeti, idemo postepeno... Forum je otvoren da bi vi dragi moji mogli lakše izmjenjivat spoznaje. Informacije? Hm, iz raznih izvora, najviše iz prakse. Bit će i pdf format međutim na blogu se uvijek mogu naći svježe informacije i izmjene, stoga ću još malo pričekati dok se ne oblikuje - pa jos smo "mali", blog je otvoren 3 mjeseca. Dobivala sam masu pisama, pa nećemo preko msn-a kad sad imamo forum... :roll:

Dobrodošli i ugodno čavrljanje!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

a koja je adresa bloga?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ista kao u foruma samo bez magija

http://www.knjigasjenki.com/
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

ne to je site.. a blog je ime.blog.hr ili ime.bloger.hr itd....
Post Reply