Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

chat party u 22 h!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

opsssss opet sam zakasnio na party.... hihihi
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Chat parti je svaki dan u 22, tako da stigneš danas i sutra
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Pa no....a di je onda ljudstvo.... :( ?
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Lijep pozdrav svima. Ispričavam se što neko vrijeme nisam sudjelovala u radu foruma zbog određenih obaveza. Pokušat ću to ispraviti. Također želim dobrodošlicu novim članovima sa željom da obogate forum novim postovima i temama. Veselim se lijepoj suradnji sa svima. Kako je došla jesen i rasprave i razgovori na chatu mogli bi postati češći, nekako ćemo dogovoriti određeno vrijeme a ako treba i dane da se malo bolje upoznamo. Toliko za sada od mene. ;)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dunja wrote:Lijep pozdrav svima. Ispričavam se što neko vrijeme nisam sudjelovala u radu foruma zbog određenih obaveza. Pokušat ću to ispraviti. Također želim dobrodošlicu novim članovima sa željom da obogate forum novim postovima i temama. Veselim se lijepoj suradnji sa svima. Kako je došla jesen i rasprave i razgovori na chatu mogli bi postati češći, nekako ćemo dogovoriti određeno vrijeme a ako treba i dane da se malo bolje upoznamo. Toliko za sada od mene. ;)
Drago mi je što si se vratila :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

hvala, ali nisam niti otišla. samo sam imala određene obaveze. sad ću se potruditi da budem češće ovdje a i da malo više radim na forumu. ;)
User avatar
Freya
Posts: 3
Joined: Mon Dec 01, 2008 10:00 am

Evo da vas svih pozdravim. Ne znam kako još funkcionira sve na vašem forumu, ali nadam se da ću ubrzo skužiti... :)
An` it harm none, do what thou wilt. Image
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja sam uspila sredit internet doma. pa ćemo se više viđast :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Freya
Posts: 3
Joined: Mon Dec 01, 2008 10:00 am

Je li tko od vas iz Rijeke? :)
An` it harm none, do what thou wilt. Image
Post Reply