Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nikad se ne zna :)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

ej ljudi sta se radi?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

chatamo....Mogli bi češće dolaziti na chat.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Stvarno bi mogli :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

U potpunosti se slazem sa eminom i baphometom
Helena
Posts: 5
Joined: Sat Jun 28, 2008 11:09 am

Gde ste svi? Sto vas nema?
User avatar
None
Posts: 35
Joined: Mon Jun 30, 2008 5:26 pm

Pozdrav svima. Moram da pohvalim forum, i blog naravno. Svaka chast. Postovi su super, ne znam odakle da pochnem da chitam :oops:
Josh sam .pocetnik. sto se tice svega toga, al' eto nadam se da cu ovdje vech poceti lagano uciti... Tu je i par knjigica i sve to pa et'... :]

Pozdrav, i samo tako nastavite :)
User avatar
tear_of_the_dragon
Posts: 12
Joined: Sun Jun 29, 2008 9:04 pm
Location: ni tu ni tamo

yay, ja sam isto newbie :) trenutno sam u fazi potrage za ISTINOM....i nema te sile, reptilske ili bilo koje druge, koja ce me sprijeciti da je i nadjem.....
Pax et lux tibi.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Helena wrote:Gde ste svi? Sto vas nema?
A eto, radimo, brckamo se u moru, citamo, pjuckamo hladno pivo....;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

navećer u 22h chat party :D
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply