Izumire li ovaj forum?

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

nickmiau wrote:Kako da pređemo u realizaciju ako ne postoji ni jedan aktivni admin?
Ne možemo dobiti pravo na uređivanje ako ne dobimo od admina ili neke osobe koja ima tu mogućnost postavljanja :(
Ima aktivnih admina.
Mr-X
Posts: 13
Joined: Mon May 09, 2011 7:59 pm

admin wrote:
nickmiau wrote:Kako da pređemo u realizaciju ako ne postoji ni jedan aktivni admin?
Ne možemo dobiti pravo na uređivanje ako ne dobimo od admina ili neke osobe koja ima tu mogućnost postavljanja :(
Ima aktivnih admina.
Aktiviraj se onda!!!
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

admin wrote:
nickmiau wrote:Kako da pređemo u realizaciju ako ne postoji ni jedan aktivni admin?
Ne možemo dobiti pravo na uređivanje ako ne dobimo od admina ili neke osobe koja ima tu mogućnost postavljanja :(
Ima aktivnih admina.
Ti si jedini admin ovdje ili?
Jel možeš postavljati nove? Da probaš napraviti neki test pa se nek prijave koji bi htjeli pa na kraju odabereš najboljeg? Mislim, ovaj je forum čisti "rusvaj" i potrebno je osvježiti ga, tako da :)

I da, sada kad imam tvoju pozornost, gdje je Emina?
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

I da, ne znam tko održava knjigasjenki.com, ali stranica je puna pokvarenih linkova, i to bi trebalo malo posložiti:)
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Pet dana čekam admina da odgovori, no od njega ništa.
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

nickmiau wrote:Pet dana čekam admina da odgovori, no od njega ništa.
Imao sam problema s pristupom internetu pa prosli tjedan nisam mogao na chat.
Ako ima nekakvih tehnickih problema sa sajtom, ili samo zelis prijaviti neke bugove, poslati prijedloge/clanke/stovec mozes mi poslati i privatnu poruku.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

lijepi pozdrav,

imala problema sa pc -om a poslije sa internetom. nadam se da ce sada biti dobro
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Qualis rex, talis grex, bez uvrede admin-e ali stranica umire
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Nazalost stavio sam web nize na listi prioriteta. Sorry - bili su mi obecani neki tekstovi pa nisu bili napravljeni na vrijeme itd.
Pripremala se i download sekcija sa knjigama u pdf-u i besplatnim horoskopskim softverom, softverom za natalne karte i slicno.

Danas je aktivirano i vise novih korisnickih racuna a ti korisnici su cekali po nekoliko tjedana na aktivaciju, pa se radi polako na tim zaostacima.

Ako zelite pomoci sa webom javite se na PM.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Dragi prijatelji i korisnici foruma sa radosti vas izvjestavam da radovi na poboljsanju stranici idu u odlicnom pravcu zahvaljujuci u prvom planu admin-u te ostalim korisnicima izmedju kojih je i moja malenkost
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply