Izumire li ovaj forum?

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
selenia
Posts: 17
Joined: Tue Oct 19, 2010 10:04 pm

Hm, ovdje nije pitanje magije, već foruma. Ste učinili nešto da se aktivira? Malo magije ;) Možda da se ljudi malo "udruže", a ne svade što je što.
Ipak, tu s mo s istim interesima, barem bismo trebali biti. No, ja nova, što sad. Rado bih s nekime i raspravila nešto, ne samo čitala...
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

ajmooo ekipa pokrenite seeee.. cak sam ja nasla malo vremenaa dok mi beba pajki da ovdje provirim......


di steeeeeeeee :? :?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

ja sam tu kad imam vremena, da se sretnemo u chatu?
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

mozeee
Mr-X
Posts: 13
Joined: Mon May 09, 2011 7:59 pm

nickmiau wrote:
Sacreus wrote:A po netu forum je na negativnom glasu... primarno zbog "djece" koja se ovdje skuplja, pod "djeca" mislim na ljude koji pogledjau Harry Pottera pa se odluce bavit magijom jer zakljuce da je to isto kao na filmu, ljude koji se ne zele suocit s problemima u zivotu pa ovdje traze "carobni stapic" i sl.

Uglavnom, jasno je na sto mislim.. a zasto je bas ovdje tako velika koncentracija takvih, ne znam...
Negativnom glasu? :/
Istina je ovo što kažeš što se tiće djece, ali i ja imam 16.
No to ne znaći da nemam "pojma" o svemu što se tiće ovog, jer i sam usvajam znannje preko ovog foruma.
Bavim se već 3 godine, no ne radim nikakve rituale i neću sve do punoljetnosti.
Istina je da nije najbolje mjesto ovdje za svu djecu koji ovdje dolaze, ali kad sam našao ovaj forum, i skupinu ljudi koja stvarno proučava okultizam, mislio sam da je ovo odličan korak za učenje.

Znam da se mišljenja razlikuju, i sumnjam da se svi slažu s ovim.

Pozdrav.
Slažem se sa tobom, i ja sam maloletan imam 17 god ali to ne znaci da smo maloumni, btw, cuo sam svakakve glasine o forumu ali trebali bi smo zvati jos ljudi pa da vide da smo "normalna" ekipa
Mr-X
Posts: 13
Joined: Mon May 09, 2011 7:59 pm

i da, mislim da je ovo sada jako vazna tema,(mozda i najvaznija) ima li neko predlog kako da ozivi forum
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Mr-X wrote:i da, mislim da je ovo sada jako vazna tema,(mozda i najvaznija) ima li neko predlog kako da ozivi forum
Novi admin, oglašavanje, uređivanje trenutnih tema, i tako :)
Mr-X
Posts: 13
Joined: Mon May 09, 2011 7:59 pm

nickmiau wrote:
Mr-X wrote:i da, mislim da je ovo sada jako vazna tema,(mozda i najvaznija) ima li neko predlog kako da ozivi forum
Novi admin, oglašavanje, uređivanje trenutnih tema, i tako :)
Zvuči cool, ajmo preci na realizaciju
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Čini mi se prijatelji moji da smo sve bliži potvrdnom odgovoru na pitanje postavljeno u naslovu
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Kako da pređemo u realizaciju ako ne postoji ni jedan aktivni admin?
Ne možemo dobiti pravo na uređivanje ako ne dobimo od admina ili neke osobe koja ima tu mogućnost postavljanja :(
Post Reply