Izumire li ovaj forum?

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Ekipa! :D
Nekoliko dana zaredom, ulogiram se nekoliko puta - NI JEDAN NOVI POST.
Nadam se da ste se probudili iz zimskog sna i sad na posao.
Reklamirajte nas na drugim forumima :D
Otvarajte nove teme, odgovarajte na postojeće itd itd.
Mislim da se i admin slaže. hehe.

Pozdrav ;)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

i ja se isto cudim sto nema novih postova kao i ti.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

A po netu forum je na negativnom glasu... primarno zbog "djece" koja se ovdje skuplja, pod "djeca" mislim na ljude koji pogledjau Harry Pottera pa se odluce bavit magijom jer zakljuce da je to isto kao na filmu, ljude koji se ne zele suocit s problemima u zivotu pa ovdje traze "carobni stapic" i sl.

Uglavnom, jasno je na sto mislim.. a zasto je bas ovdje tako velika koncentracija takvih, ne znam...
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Sacreus wrote:A po netu forum je na negativnom glasu... primarno zbog "djece" koja se ovdje skuplja, pod "djeca" mislim na ljude koji pogledjau Harry Pottera pa se odluce bavit magijom jer zakljuce da je to isto kao na filmu, ljude koji se ne zele suocit s problemima u zivotu pa ovdje traze "carobni stapic" i sl.

Uglavnom, jasno je na sto mislim.. a zasto je bas ovdje tako velika koncentracija takvih, ne znam...
Negativnom glasu? :/
Istina je ovo što kažeš što se tiće djece, ali i ja imam 16.
No to ne znaći da nemam "pojma" o svemu što se tiće ovog, jer i sam usvajam znannje preko ovog foruma.
Bavim se već 3 godine, no ne radim nikakve rituale i neću sve do punoljetnosti.
Istina je da nije najbolje mjesto ovdje za svu djecu koji ovdje dolaze, ali kad sam našao ovaj forum, i skupinu ljudi koja stvarno proučava okultizam, mislio sam da je ovo odličan korak za učenje.

Znam da se mišljenja razlikuju, i sumnjam da se svi slažu s ovim.

Pozdrav.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Pod "djeca" sam mislio na mentalnu, a ne kronolosku dob.. evo, svjezi primjer osobe koja me je zamijetila ovdje pa mi se javila.. trazi moju pomoc, naravno platit ce, da izvedem ritual da joj se vrati druga osoba s kojom je nekad bila u vezi.. ja lijepo objasnim da nemam namjeru tako nesto radi, da to ne ide tako kao na filmovima, da to ima posljedice, itd. Ona mi opet ponovi da ce mi platit, ja opet svoje.. tako se natezemo, na kraju me izvrijedja, itd.

Na to sam mislio pod "djeca" :)

A ovo drugo nije moje osobno misljenje, vec misljenja drugih ljudi koja cujem.. da je moje osobno, ne bih bio ovdje, a jos manje ovo pisao, zar ne? :P
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja svakako mislim da bi nekako trebalo oživit malo ovaj forum... još prije se umrtvio i kad sam to vidio nisam ni ja baš nešto prečesto navraćao...
Ali sad sam se vratio... :)

Možda bi dobro bilo da se poradi na nekom novom imiđu foruma... da se pobrišu članovi koji nisu aktivni i da svatko tko pozna nekoga ko je zainteresiran za magiju da ga uputi na ovaj forum...
jer stvarno je žalosno gledat ga kako propada... :(
nyx
Posts: 7
Joined: Tue Jan 05, 2010 11:44 pm

Sacreus wrote: Ona mi opet ponovi da ce mi platit, ja opet svoje.. tako se natezemo, na kraju me izvrijedja, itd.
Ahahahahahahaha :lol: :lol: prestrasno. To mi je najzesce kad ljudi misle da novac moze sve kupiti.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

nyx wrote:
Sacreus wrote: Ona mi opet ponovi da ce mi platit, ja opet svoje.. tako se natezemo, na kraju me izvrijedja, itd.
Ahahahahahahaha :lol: :lol: prestrasno. To mi je najzesce kad ljudi misle da novac moze sve kupiti.
Jer to, uglavnom, i je tako xD

Nego, da, ja vam se vraćam :)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Kako ne bi izumiro kad emina nije bila online godinu dana xD
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Moram priznati da sam pratila forum i prije no tek nedavno sam se odlučila prisustvovati. Mislim da puno ljudi čita forum ali ne sudjeluje u diskusijama itd.
Post Reply