lebdenje i..

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Locked
ceker
Posts: 4
Joined: Sat Mar 07, 2009 12:10 pm

nisam znao kako bih ovo stavio, pa moje isprike ako je krivo :D

ovako: neznam dali je to bilo samo djecacki snovi ili nekaj treće..
ugl. dok sam bio manji do max 8g. imao sam osjecaj da mogu lebdit tj. noge miruju ja se krecem i kaj je najgore nisam uvijek uspio nego od 3x 1 sam malo lebdio malo sklizao..
ugl. dali je to uopce moguce ili su to samo djecacki snovi u stvarnosti..?

i jos me nekaj zanima.. zkj. u 95% sms ili poziva ja uzmem mob. u ruke otkljucam i onda dodje sms ili me netko zove (razmak od nekoliko sec)
:?:
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja sam isto kao mali imao takav osječaj... joji put sam znao i sanjati da letim, a poslije više nisam bio siguran da li je to bio san ili sam stvarno letio... ćak sam išao i probavati (zaletavao bi se po livadi i pokušao uzletjet)... ćak i sad tu i tamo znam imati slične snove...
User avatar
mesecev_prsten
Posts: 36
Joined: Thu May 15, 2008 5:19 pm
Location: Between the shadows

neki ljudi nisu nikada "leteli u snu", dok se meni to jako cesto desava,i to je neopisivo cudan osecaj...nije poput nekog obicnog sna vec nesto kao astralna projekcija, stvarno neverovatni osecaji,i posecujem neobicna mesta... :mrgreen:
All of my dreams always find me far beyond these fake fluorescent skies
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

ceker wrote:i jos me nekaj zanima.. zkj. u 95% sms ili poziva ja uzmem mob. u ruke otkljucam i onda dodje sms ili me netko zove (razmak od nekoliko sec)
:?:
Telepatija? Ja se cesto ustajem i idem po mob kad ce mi jedna frend poslat poruku...

A mozda i samo predvidjanje da ce te netko zvat.. Vrijeme nije linerano, a ljudski um/svijest imaju sposobnosti ga nelinearno dozivljavati kao i utjecati na dogadaje...
ceker
Posts: 4
Joined: Sat Mar 07, 2009 12:10 pm

Sacreus wrote:
ceker wrote:i jos me nekaj zanima.. zkj. u 95% sms ili poziva ja uzmem mob. u ruke otkljucam i onda dodje sms ili me netko zove (razmak od nekoliko sec)
:?:
Telepatija? Ja se cesto ustajem i idem po mob kad ce mi jedna frend poslat poruku...

A mozda i samo predvidjanje da ce te netko zvat.. Vrijeme nije linerano, a ljudski um/svijest imaju sposobnosti ga nelinearno dozivljavati kao i utjecati na dogadaje...
fascinatno.. al. primjetio sam da kad sam zaokupiran nekom drugom stvari da niti ne skuzim kad vibrira, al kad sam za kompom/stolom uvijek redovno mob u ruke i to bez razloga i evo sms ili poziv.. :mrgreen:
ceker
Posts: 4
Joined: Sat Mar 07, 2009 12:10 pm

merlin715 wrote:Ja sam isto kao mali imao takav osječaj... joji put sam znao i sanjati da letim, a poslije više nisam bio siguran da li je to bio san ili sam stvarno letio... ćak sam išao i probavati (zaletavao bi se po livadi i pokušao uzletjet)... ćak i sad tu i tamo znam imati slične snove...
i jedna stvar kaj sam zaboravio rec.. kad sam god pokusavao to da lebdim nikad nisam uspio.. nego samo kad sam, neznam kako bi to rekao, kao podsvjesno i odjednom samo hopa.. ali mogao sam hodat po trepavicama i neznam kaj radit nebi uspio.. vjeruj mi da sam i ja zaletavao se stajao borio i neznam kaj sve ne, ali nikako da uspijem :oops: al kad sam bio praznih misli i jednostavno neka misao se pojavi i ja lebdim..
i to je bilo bas lebdenje nikakvi letovi i neznam kakve akrobacije..!

mora da sam bio dijete sa burnom mastom.. :D
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ovo za mobitele moze biti i sljedece... Znate one spravcice koje svjetlucaju kad vam dolazi poruka ili poziv? one rade tako da primaju el-mag valove koji ih upale... e pa sad mozda i mozak, koji je puno osjetljiviji od tih spravcica isto tako osjeca te elektromegnetske valove pa mi to osjetimo te primimo mob u ruku...

Što se tice ovog lebdenja... prošlo ljeto bi sam na otoku Ižu ako se ne varam i tamo su bile odrzavane razne radionice meditacije, reikija i tome slicnom, a izmedu ostalog bile su i meditacije s gongovima odnosno gong kupke... bio sam na jednoj i dozivio neku vrstu astralne projekcije (izvantjelesnog putovanja) u kojoj sam lebdio na neka odredena, meni draga mjesta... i na kraju sam se bio i nasao iznad prostorije u kojoj se to sve dogadalo i vidio ljude i sebe kako lezimo na podu... to lebdjenje me jako podsjetilo na ono koje sam kao mali znao dozivljavat...
Locked