2008. Annus horribillis & annus mirabillis

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Koji su vaši + i - ove godine? Navedite 3 + i 3 -.
______________________________________________________________________________
Evo mojih - i +

..........-..........
:arrow: unazadio svoj društveni život tako da sam odbacio sve grozne "prijatelje" ,,,
:arrow: uzdebljao se sa 80 na 90 kg (visok sam 193 cm tako da ne mislite da sam prase),,,
:arrow: opet dopustio da budem usamljen tj. imao puno prilika, al bia i osta izbrljivo govno,,,


..........+..........
:arrow: upisao psihologiju, maturirao kao najbolji maturant, završio rad u vinariji, upoznao mnoštvo ljudi koji se bave s vinom, uživao u sauvignonu, uselio se u novi stan,,,
:arrow: upoznao svoju suparnicu, stao na kraj glupim prijetnjama, napredovao u međuljudskim odnosima,,,
:arrow: napredovao puno u području psihičke magije, na ljeto radio stvari za svoju dušu, iskusio svijet crne magije; utjecao na nečiju volju, pročitao i nabavio puno knjiga,,,


and much, much more....
:mrgreen:
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

hm.. :? Let's See

-
-ljetos nisam pazila na zdravlje, na prehranu (ako sam uopće jela ove godine), neko vrijeme sam pušila i 2 kutije cigareta dnevno..blah
-dala sam dosta novca krivim ljudima, za krive svrhe
-bivši šef me tjerao da navlačim i lažem ljude
-prekršila sam neka vrlo bitna obečanja prema drugima i sebi
-srasla sam sa stresom - mislim da su to svi oko mene osjetili na svojoj koži


+
-posvojila sam psića iz sirotišta
-izgladila brdo konfuznih odnosa
-puno sam putovala
-dala sam otkaz u prijašnjoj firmi i otvorila svoju
-rješila se cigarete
-upoznala puno zanimljivih i dragih ljudi
-dala neke zaostale ispite
-dobila neku siću na lotu (bolje išta nego ništa :) )

Osjećam se ko na nuli kad se sve zbroji...naredna bi trebala biti puno kvalitetnija i bolja
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply