Glazba koju slušate - PRIVATNO -

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

opa...hehe..pise se inkubus sukkubus...ocem rec to je ime grupe.uglavnom im je tema wicca u pjesmama
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

azmoddon wrote:opa...hehe..pise se inkubus sukkubus...ocem rec to je ime grupe.uglavnom im je tema wicca u pjesmama
Pjesma od Without Facea govori o tome kako su spalili jednu vješticu. A lik koji je bio zaljubljen u nju govori koliko je voli, a ona njemu da joj pokaže tu svoju ljubav i spasi je od spaljivanja.

Naravno, tu je After forever, na njihovom 1 albumu, pjesma "Mea culpa" zvuči kao da izvode ritual.( Ako tko bude htio mogu mu posalt na mail)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

azmoddon wrote:opa...hehe..pise se inkubus sukkubus...ocem rec to je ime grupe.uglavnom im je tema wicca u pjesmama
Prvobitno su ime pisali Incubus Succubus, tek kasnije su to c premonili u k. Inače svojevremeno su bili semi-official bend The Pagan Federation, a krenuli su da flertuju sa gothic-om tek posle turneje po Nemačkoj, mada im je to i ranije bilo blisko jer je Toni najveći mogući fan The Damned koji postoji na Zemlji. Tj bio je, a da li je još ne znam. Imam ja neke promo materijale grafičke prirode koje sam dobio od njega još pre nego što su izdali prvi album, skenirao sam ih i okačićemo ih na fuj fuj u galeriji kada restauriramo sajt. A to bi trebalo da počne ove nedelje.
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

fency, sluša se inkubus sukkubus, odlični su.
ja uglavnom slušam metal(najviše folk metal-Korpiklaani, in extremo, Hedningarna, Cruachan), Nightwish, Within temptation, Arch enemy, Edguy.
Rock i sl. Guano apes, Garbage, Pink( :oops: ), Bif naked, Hole, Mizar....baaa...i još puno toga
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Posto sam vec covjek u godinama ukus mi se malo smeksao.

Dok sam bio mlađi slusao sam samo rock/metal (tko zna da li je netko od vas uopce cuo za neke od tih grupa :D) kao npr. Metallicu, Slayer, Kreator, Napalm Death, Iron Maiden(ide ko u Splir na koncert?), Danzig, AC/DC....

Sa godinama čovjek omekša pa sam tako i ja, uz te bendove, volim cuti nesto laganije note poput Nightwish, Therion, stare Gunse (za koje sam prije mislio da to slusaju samo curice, sad mi odgovoraju), George Thorogood (..i svi oblici rock bluesa).

Nedavno otkrih par bendove ciji mi zvuk isto odgovara iako su malo previse agresivni poput Skindred i Disturbed.

Da se i ja ispovjedim i napomenem sto jos volim cuti kad se napijem ko zmija.....ali nemojte nikome reci, radi se o Tompsonu :mrgreen: , prije nego sto me osudite probajte ga slusati ne obazireci se na njegove rijeci vec samo na gitarske rifove u pozadini, to je pravi rock 80-tih.

Od hrvatskih bendova koji pjevaju na hrvatskom tu su Let 3 a i KUD Idijoti pravo dobro praše. Ah da, i jos jedna stara ljubav, nenadmašni i jedini Partibrejkersi!

E da, al sam se raspisao :D, bio je jedan odlican trash bend iz Beograda, zvao se Demoniac.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

Franz Ferdinand..ko će znati zašto...
Đorđe Balašević...
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Rock, PUnk rock, postpunk, PSy, techno house, EBM, Industrial, Vivaldia, Turbo folk, thrash metal, black metal, folk, irski pank, pop, darkwave... jednom recju ne poznajem granice.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Bezlični wrote:Rock, PUnk rock, postpunk, PSy, techno house, EBM, Industrial, Vivaldia, Turbo folk, thrash metal, black metal, folk, irski pank, pop, darkwave... jednom recju ne poznajem granice.
A bobana markovića? :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

E da, zaboravih i Annie Lenox i Jovanottia :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Gost wrote:
Bezlični wrote:Rock, PUnk rock, postpunk, PSy, techno house, EBM, Industrial, Vivaldia, Turbo folk, thrash metal, black metal, folk, irski pank, pop, darkwave... jednom recju ne poznajem granice.
A bobana markovića? :)
Ne, ko je to ? :) Jel valja - mogu da nabavim.
Image
Create-Destroy-Enjoy
Post Reply