Glazba koju slušate - PRIVATNO -

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Kako sam pre sada već dve godine obećao stavio sam na net rani press booklet Inkubus Sukkubus, Dakle tekstovi i Kandiine ilustracije, a to su wicca, paganski i vampirski motivi koje ona očigledno voli da crta. Mislim da to nema na netu, ja malopre vlastoručno skenirao tako da je to eto sad tu. Uz to sam stavio i sken sve četiri strane članka o ezoteričnom u rok muzici koji je David Tibet objavio 1983. u 666. broju britanskog alternativnog muzičkog magazina Flexipop. Nadam se da se Emina neće ljutiti što ću ovde da ostavim link do tih skenova:

http://www.prosvetljenje.net/index.php? ... 5&Itemid=2
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Gwydion wrote: Koliko se sećam Epica nije, to je neki simfo ili tako nešto, Sirenia jeste. ja ću da budem fini i nećem se izjašnjavam po pitanju metala. BTW, ja jednom hteo da spopadnem Severinu dok je pila piće na keju, al pobegla mi. Šteta...
ma nisam ni govorila o tvom takozvanom gothu, već simfoničnoj mješavini gothica i metala...
Gwydion, to sam isto i ja rekla..
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

btw, ide tko na nightwish u 4. mj. ?
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Annabel Lee wrote:btw, ide tko na nightwish u 4. mj. ?
Kad sam ih ja prošlo leto video uživo su tezga nevidjena, pevačica se definitivno ne uklapa, a stil oblačenja joj je total rustikalan, recimo kao Seve u Djevojci sa sela...
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Gwydion wrote:
Annabel Lee wrote:btw, ide tko na nightwish u 4. mj. ?
Kad sam ih ja prošlo leto video uživo su tezga nevidjena, pevačica se definitivno ne uklapa, a stil oblačenja joj je total rustikalan, recimo kao Seve u Djevojci sa sela...

Ej, ne straši me :)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
mystical_virgin
Posts: 15
Joined: Fri Sep 11, 2009 5:54 pm

glazba je umjetnost, u meni je umjetnost pa se na taj nacin i odnosim prema glazbi!

naprosto uzivam u svakom tonu, volim dobru i kvalitetnu glazbu!

sve mogu poslusati, osim narodnjaka!

od rocka, bluesa, countryja.. do new age glazbe, elektronike, metala, goth, etna..

posebno me intrigiraju new age i etno - psihodelija (p.floydi) - jaka inspiracija i ufuraju u neko cudno stanje svijesti... loreena mckennitt i legen narocito od navedenog!
Brighid
Posts: 7
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:46 pm

Cajke ne :o ne valja mi to. :D
Najviše rock i metal, ali i ostalo. (uključujući i klasiku, sviram klavir i uživam u njoj)
User avatar
Nellie Bodom
Posts: 9
Joined: Sat Mar 27, 2010 6:06 pm

Nyphomania wrote:
Inače, Nightwish, Within Tenmptation, Epica, moje jedine ljubavi..
volim te čovječe.

Ja uz njih slušam i Children of Bodom,Cradle of Filth,Dimmu Borgir,Disturbed,Metallica,Equilibrium,Mutiny Within,PAIN,Korpiklaani,Kamelot,Slipknot,Korn,Iced Earth,Nevermore,Blek stena,Megadeth,Judas Priest,Mudvayne...
Pa klasična glazba i mjuza iz filmova...:D
ugl player mi ima oko 1000 pjesama.
Hi hi. ^^
Just believe...
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Malo gledam kako sam ovdje aut-dejtan.

Nightwish (sa starom pjevačicom), Within Temptation, ABBA, Boney M, Gregorian, David Bowie, Bon Jovi, Tina Turner i još ponešto.
User avatar
Nellie Bodom
Posts: 9
Joined: Sat Mar 27, 2010 6:06 pm

Eagles wrote:Malo gledam kako sam ovdje aut-dejtan.

Nightwish (sa starom pjevačicom)
eh,tarja,come back...nightwish sucks without you
:hartbreak:
Just believe...
Post Reply