Glazba koju slušate - PRIVATNO -

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pa Tarja sad ima svoje pjesme, i nisu loše.
User avatar
Solitary_Witch
Posts: 5
Joined: Mon May 10, 2010 8:47 am
Location: In the forest with my lady.

Nyphomania wrote: Inače, Nightwish, Within Temptation, Epica, moje jedine ljubavi..
;) i meni (osobito Nightwish, ali sa Tarjom), + još puno bendova.. većinom death, black i symphonic metal, zatim EBM & dark electro, klasična glazba, a i pojedinci tipa Lily Allen, Lady Gage, Elvisa Presleyja, itd. 8-)
Witchcraft is a spiritual path. You walk it for nourishment of the soul, to commune with the life force of the universe, and to thereby better know your own life.
User avatar
Solitary_Witch
Posts: 5
Joined: Mon May 10, 2010 8:47 am
Location: In the forest with my lady.

Nellie Bodom wrote:
Nyphomania wrote:
Inače, Nightwish, Within Tenmptation, Epica, moje jedine ljubavi..
volim te čovječe.

Ja uz njih slušam i Children of Bodom,Cradle of Filth,Dimmu Borgir,Disturbed,Metallica,Equilibrium,Mutiny Within,PAIN,Korpiklaani,Kamelot,Slipknot,Korn,Iced Earth,Nevermore,Blek stena,Megadeth,Judas Priest,Mudvayne...
Pa klasična glazba i mjuza iz filmova...:D
ugl player mi ima oko 1000 pjesama.
Hi hi. ^^
da, da i da :D Dimmu Borgir definitivno, Cradle, Pain, Slipknot, Korn, Theatres des Vampires.. puuuno njih volim <3 :)
Witchcraft is a spiritual path. You walk it for nourishment of the soul, to commune with the life force of the universe, and to thereby better know your own life.
_Deadly Doll
Posts: 10
Joined: Fri Jun 18, 2010 7:30 pm

Um, slusam rock, metal, punk, ponekad emocore.........
Volim Evanescence, Nightwish, Metallica, Green Day, Paramore, Linkin Park, Jimmy Eat World, Three Days Grace, HIM, Slipknot, Papa Roach, Marilyn Manson, Within Temptation, BOTDF, Nirvanu, Bon Jovi, My Chemical Romance, Flyleaf, Bullet For my Valentine.................. i jos mnogo njih... ;)
User avatar
Trystane
Posts: 12
Joined: Mon May 17, 2010 2:25 pm
Location: Tower of Dawn and Dusk
Contact:

Slusam pretezito glazbu koja reflektira moju ljubav prema povijesti, kulture, folkloru i spiritualizmu. Pa su to vecinom ethereal, neofolk / folk, dark ambient, classical /neoclassical, apocalyptic / dark folk, psychedelic / freak folk, new age / celtic, early music / medieval, ethno, darkwave i srodna muzika. I malo black metala. I light elektronike i indieja. ^^ Al' sam sada zanrova nabrojao.

Ali, bendovi razlicitih atmosfera i za razlicita raspolozenja, npr. Arcana, Elend, Dead Can Dance, Enigma, Lisa Gerrard, Forseti, Sol Invictus, Loreena McKennitt, Secret Garden, Irfan, Stellamara, Angels of Venice, Hagalaz' Runedance, Wardruna, Sangre Cavallum, Darkwood, CocoRosie, In Gowan Ring, Nature and Organisation, Estampie, The Moon and the Nightspirit, Daemonia Nymphe, Garmarn, Rome, Ulver, Gor, Omnia, Faun, Corvus Corax,... :mrgreen:
~ A myth all tangled up with facts. ~
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Slusam Rock: Nirvana, Smashing Pumpkins i takve stvari.
Ali volim i klasicnu glazbu pogotovo one barokne i srednjevjekovne pjesme volim i operu itd.
A ostale vrste glazbe slusam ponekad kad imam volje i zelje :D
User avatar
TheUnicorn
Posts: 1
Joined: Sun Oct 17, 2010 10:53 pm

Slušam rock, metal, blues, jazz.. Ne volim turbo folk. :mrgreen:
selenia
Posts: 17
Joined: Tue Oct 19, 2010 10:04 pm

Ja volim tako razlicite zanrove - metal, simfonijski metal, rock, alternativu 80tih pa nadalje, new age, klasiku, ranu glazbu (time se i bavim pomalo), folk rock, ono tipa world music (etno, ne sve, ali nordijsku posebno volim), itd.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Mmmmm... Blackmore's night, Enya, Gregorian, Loreena McKennith, Kansas, The Crenberries... Inače, povremeno zvuke iz prirode i retko onu muziku namenjenu meditaciji... :P
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
LUNA
Posts: 10
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:42 pm

Uglavmo stranu glazbu uz koju se može dobro plesati. Obožavam plesati, vrtiti kukićima ;). Ako sam negdje a ne mogu plesati obavezno mi potajno radi ili ruka ili noga ;)
U posebnim trenucima volim slušati klasičnu glazbu. Volim kako zvuće hinduističke pjesme imaju poseban ritam.
Post Reply