Nisam znao da ovakve likove imate na forumu

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

emina] 11:07 pm: znaš ti ko sam ja
[Bezlichni] 11:07 pm: ja ne?
[Bezlichni] 11:08 pm:
[emina] 11:08 pm: ja sam admin foruma
[Bezlichni] 11:08 pm: pa ?
[Bezlichni] 11:08 pm: ne kapiram?
[Bezlichni] 11:08 pm: znam da si admin foruma?
[emina] 11:08 pm: Jebem ti mater
[Bezlichni] 11:08 pm: jebi?
[Bezlichni] 11:08 pm: haha
[Bezlichni] 11:09 pm: btw..
[Bezlichni] 11:09 pm: ovako..
[emina] 11:09 pm: Ajd neš mi seri pa te izbrišem sa foruma dok kažeš keks mamu ti četničku
[Bezlichni] 11:09 pm: Adonis, angelspring, Bezlični, willow
[Bezlichni] 11:09 pm: Adionise
[Bezlichni] 11:09 pm: ovaj log idi kod emine

Ono na forumu su u tom trenutku bili Adionis AngelSpring I willow pored mene... pa se vi mislite ko je fini nacionalsta koji ce da mi "jebe majku cetnicku" hahaha :lol: Posto Emina nije sigurno. :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

sta je ovo :shock: :shock: :shock:
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

haha pa baja na Chatu foruma uso pod Nickom admina foruma da me psuje i preti. :D
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Bezlični wrote:haha pa baja na Chatu foruma uso pod Nickom admina foruma da me psuje i preti. :D
da al ovo je prestrasno...ako je ekipa dozvoljava ovakve ljude mislim da nema bas smisla bit tu :roll: toliko nisko i jadno da ne moze bit jadnije...
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

A znash sta je najjache, sad lik dolazi pod svojim nickom i pocinje da me napada kako nije on. Nigde direktno nisam ni spomenuo da je on. :))

E adionise adionise...sam se otkrivas. :P
Ajd bar me otvoreno opsuj, nemoj da si ... znash sta. :D
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

da ..hmmm samo je problem to sto na chat mozes uc i ako nisi registriran na ovom forumu bez beda...tako da moze bit i da je neki voajer :| bilo bi dobro da se forum zakljuca dok se ne registrira
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

angelspring wrote:da ..hmmm samo je problem to sto na chat mozes uc i ako nisi registriran na ovom forumu bez beda...tako da moze bit i da je neki voajer :| bilo bi dobro da se forum zakljuca dok se ne registrira
Moze, ali u trenutku kada sam rekao da sam otisao na chat, bilo je nas par na forumu i google bot. Nije bilo ni sakrivenih niti gostova. :)

Nigde direktno nisam spomenuo da je adionis odmah je doleteo da mi prica kako nije, sto opet ukazuje na njega.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

"Ono na forumu su u tom trenutku bili Adionis AngelSpring I willow pored mene... pa se vi mislite ko je fini nacionalsta koji ce da mi "jebe majku cetnicku" hahaha :lol: Posto Emina nije sigurno. :)[/quote]"


Nikada nisam bila ovdje na chatu, nikada ni nemam namjeru ići - pitam se zašto. Ovo gore ti nije u redu. Kako se USUĐUJEŠ tvrditi da sam bila tamo? Uz sve tvoje postove ovaj je definitivno najuvredljiviji. I budi siguran - ako ću ti ja ikada imati što za reći to će biti ovdje.

U što se ovaj forum pretvara da mi je znati? Svaka Vam svima čast.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

pa nekak sumnjam da je willow a ja nisam sto posto :shock:
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Willow gde sam te spomenuo ? Ti bash zelis da se pokrvis samnom. Pisao sam u muskom rodu, znaci nisam mislio na cure. Drugo cura si, gde ce me cura psovati? Opusteno. Ja ne znam koji je tvoj problem?

Drugo, sta sam ja sad kriv? Dosao lik da me psuje, iz cista mira? I ti mene napadas?
Last edited by Bezlični on Thu Dec 27, 2007 11:28 pm, edited 1 time in total.
Image
Create-Destroy-Enjoy
Locked