Nisam znao da ovakve likove imate na forumu

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

willow nisam ni ja bila na chatu al nije on mislio na chat nego na trenutne clanove foruma koji su bili u to vrijeme...
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Bezlični wrote:Gde sam te spomenuo bre? Ti bash zelis da se pokrvis samnom. Pisao sam u muskom rodu, znaci nisam mislio na cure. Drugo cura si, gde ce me cura psovati? Opusteno. Ja ne znam koji je tvoj problem?
Dobro, poslušat ću Angelspring premda meni tvoj post jako sumljivo zvuči.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Zvuci provokatorski kako je i trebalo. Osoba koja je to uradila je odmah dosla na chat da se pravda kako nije, da kazem doletela. Malo psihologije zavrshava pos'o. Opusti se. :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Hm Morat će sys admin to riješiti nekako. Ovo stvarno postaje malo nezgodno.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Gost wrote:Hm Morat će sys admin to riješiti nekako. Ovo stvarno postaje malo nezgodno.
Ma neee, opusteno ne vredjam se ja. Nego eto cisto malko da se znaju stvari. :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Bezlični wrote:Zvuci provokatorski kako je i trebalo. Osoba koja je to uradila je odmah dosla na chat da se pravda kako nije, da kazem doletela. Malo psihologije zavrshava pos'o. Opusti se. :)
Da, zvuči provokatorski. I je provokatorski - za sve navedene a i ja sam među njima i nije da mi se svidjelo. Zaista, pozdravljam sve koji ostaju i pridružujem se onoj nekolicini koji su ispravno odlučili nestati odavde. Ja ne znam provocirati, ne znam igrati zakulisne igrice, ne znam psovati.... i očito je Gost u pravu kada veli da ja ne znam ništa. Stvarno nemam ni jedno znanje potrebno za opstanak na ovim stranicama.

Nek ste blagoslovljeni.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Sta ti je? TI bash neke stvari primas k' sebi isuvise? Oke, mada nisam nameravao tebe provocirati. :roll:
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

willow wrote: Da, zvuči provokatorski. I je provokatorski - za sve navedene a i ja sam među njima i nije da mi se svidjelo. Zaista, pozdravljam sve koji ostaju i pridružujem se onoj nekolicini koji su ispravno odlučili nestati odavde. Ja ne znam provocirati, ne znam igrati zakulisne igrice, ne znam psovati.... i očito je Gost u pravu kada veli da ja ne znam ništa. Stvarno nemam ni jedno znanje potrebno za opstanak na ovim stranicama.
Nek ste blagoslovljeni.
Wilow nitko tebe nije prozvao. Sve si krivo povezala.
Bezlični je samo naveo koji nikovi su bili prisutni na forumu u vrijeme kad su njega vrijeđali.
Ti si svoje rekla, da ne zalaziš na chat i time si izuzeta iz sumnjivih ljudi.
Osim toga mogu se neke stvari istražiti preko ip-a.
No to je sada sve na system adminu.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

To se i meni dogodilo prije desetak dana ali me uopće ne čudi s obzirom na likove koji se pojavljuju diljem interneta.

Dok se chat ne uredi tako da se mora ukucavati lozinka za ulaz i dalje će se događati takve stvari.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

DRUŠTVO JA SE ISPRIČAVAM ZA NEUGODNOSTI KOJE STE IMALI! Zbilja mi bed, naš propust.
Bezlični hvala ti na prijavi. Evo admin već sanira. Dalje će se ulazit s registracijom, i pogledat će se tko je bio gore naravno. E a svaka mu čast!
Bezličnom i Baphometu se još jednom ispričavam.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Locked