Pisanje zatvorenih očiju

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Npr.Trebamo prvo napisati riječ koju želimo napisati zatvorenih očiju

Harry Potter

Hazzy Piieua
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Daj mi tekst i napisat cu ga bez problema sa svih 10 prstiju i bez gledanja u tastaturu ili monitor.
Inače, to se u pojedinim srednjim školama i uči. Predmet: Birotehnika ili daktilografija.
Ja sam to imala i toliko su nas mučili s tim. Morali smo imat po 2000 otkucaja u 10 minuta bez iti jedne greške za pozitivnu ocjenu (3 razred). :D Ja sam imala vrlo dobar :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

tallamasca wrote:Daj mi tekst i napisat cu ga bez problema sa svih 10 prstiju i bez gledanja u tastaturu ili monitor.
Inače, to se u pojedinim srednjim školama i uči. Predmet: Birotehnika ili daktilografija.
Ja sam to imala i toliko su nas mučili s tim. Morali smo imat po 2000 otkucaja u 10 minuta bez iti jedne greške za pozitivnu ocjenu (3 razred). :D Ja sam imala vrlo dobar :D

bljuv:
i ja sam isto
4 godine
birotehika i stenografija
i na kraju u 4 razredu to nastane stenodaktilografija, prvo na stenografiji sto prof izdiktira pa onda istipkat na masinama starim jos i kremenkovog doba
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hehe.
mi smo u 3 razredu radili po 10 tabici, 2000 otucaja u 10 min bez reske- 2
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply