flame flame flame

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emina wrote:
Soul Hunter wrote: Mislim da ovaj forum nije što je nekad bio...
Istina, malo smo ga uspjeli zauzdati... ;)
Ne nego ste počeli koristit svoj položaj kako biste popljuvali one koji vam se ne sviđaju i one koji rade drugačije od vas.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

tallamasca wrote:Ne nego ste počeli koristit svoj položaj kako biste popljuvali one koji vam se ne sviđaju i one koji rade drugačije od vas.
fakat, al fakat ste dosadni već s tim hermitizmom.
KORISNIK JE VRIJEĐAO. kad je prestao vrijeđati onda je počeo PROVOCIRATI. kad je prestao provocirati onda je počeo VRIJEĐATI. loop(). jasno?

kad smo to riješili sad se može očekivati ... da da to sam zato jer se emini nije svidjelo ovo i ono.
pa da vas preteknem.

iskreno, zaboli me ona stvar tko zna više i o čemu na ovom forumu. jedino što me interesira je da li netko provocira ili vrijeđa.
hermitizam je dobio ne jednu, ne dvije, ne tri već ČETIRI OPOMENE. emina ih je dobila DVIJE na PM + jedno 2 sata svađe. da li su joj oduzeta MOD PRAVA? DA, na jedno određeno vrijeme. tada je dogovoreno da se počne koristiti reportanje postova i moderiranje toga radi treća osoba koja ... tadam.... brmmmmm (drumroll) nije ni dunja ni emina. no da se vratimo na hermitizma. u zadnjem postu veli neg ga se ban-a.

stoga, tko smatra da se neopravdano bannalo hermitizma ili se općenito osjeća loše na ovom forumu, službeno bih vas molio da si uljepšate dan i ne dolazite ovamo. ovaj forum neće prerasti u nečiji privatni cirkus.

fala.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ovo nije ničiji privatni cirkus. Ali problem leži u tome kako je sve to počelo. Ja vjerujem da si ti admine fer play osoba, ali za neke osobe to ne mogu reć.

Uostalom, kako god bilo, ja sam rekla što mislim, sviđalo se to nekome ili ne.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Na ovaj nain češ samo otjerati ljude sa foruma.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tallamasca wrote:
Uostalom, kako god bilo, ja sam rekla što mislim, sviđalo se to nekome ili ne.
I drugi će...sviđalo se to tebi ili ne..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emina draga bilo bi dobro kad bi me bilo briga. ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

tallamasca wrote:emina draga bilo bi dobro kad bi me bilo briga. ;)
LOL, ovo mi je smiješno pošto pretpostavljam što će emina odgovoriti.

al opet i dvosmisleno, pošto ti je očito stalo, inače nebi pisala. :lol:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

admin wrote:
tallamasca wrote:emina draga bilo bi dobro kad bi me bilo briga. ;)
LOL, ovo mi je smiješno pošto pretpostavljam što će emina odgovoriti.

al opet i dvosmisleno, pošto ti je očito stalo, inače nebi pisala. :lol:
Ovisi kako gledaš ;)
Iskreno, bmk za to tko će šta napisat ili neće. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali neću dopustit da me itko pljuje zbog mog mišljenja.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

admin wrote:
tallamasca wrote:Ne nego ste počeli koristit svoj položaj kako biste popljuvali one koji vam se ne sviđaju i one koji rade drugačije od vas.
fakat, al fakat ste dosadni već s tim hermitizmom.
KORISNIK JE VRIJEĐAO. kad je prestao vrijeđati onda je počeo PROVOCIRATI. kad je prestao provocirati onda je počeo VRIJEĐATI. loop(). jasno?

kad smo to riješili sad se može očekivati ... da da to sam zato jer se emini nije svidjelo ovo i ono.
pa da vas preteknem.

iskreno, zaboli me ona stvar tko zna više i o čemu na ovom forumu. jedino što me interesira je da li netko provocira ili vrijeđa.
hermitizam je dobio ne jednu, ne dvije, ne tri već ČETIRI OPOMENE. emina ih je dobila DVIJE na PM + jedno 2 sata svađe. da li su joj oduzeta MOD PRAVA? DA, na jedno određeno vrijeme. tada je dogovoreno da se počne koristiti reportanje postova i moderiranje toga radi treća osoba koja ... tadam.... brmmmmm (drumroll) nije ni dunja ni emina. no da se vratimo na hermitizma. u zadnjem postu veli neg ga se ban-a.

stoga, tko smatra da se neopravdano bannalo hermitizma ili se općenito osjeća loše na ovom forumu, službeno bih vas molio da si uljepšate dan i ne dolazite ovamo. ovaj forum neće prerasti u nečiji privatni cirkus.

fala.

Ajmo, prosim lepo, zadržati ipak neki nivo u svemu ovome. Psovanje je nešto što ne priliči Adminu, ma kako umotano bilo. A kaj se cirkusa tiče....duga je to priča i druga je to priča.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ma neću ništa komentirat. ja sam adminu i dunji na chatu sve rekla šta sam mislila. a za ostale me nije briga.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply