X teme_naša mala svaštara

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Našao sam jedan link isto ima veze sa magijom koga zanima moze pogledati -www.templeofpride.page.tl
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Evo za sretnike koji znaju engleski da malo obnove znanje i više iskorijene te medicinske urbane mitove iz svoje glave :)

http://www.bmj.com/cgi/content/short/335/7633/1288
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

angelspring wrote:
emina wrote:Angelspring blogerica?
the one and only ...angelspring :mrgreen:
E onda ti moram reci da radiš sjajan nakit!
http://www.angel-spring.com
Ova mi posebno lijepa
Image
Predivno!
Image
samo ne znam di bi to imala...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Je li prodaješ ili radiš po narudžbi?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

I mene zanima
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

e bas vam hvala people :D radim po narudbi i prodajem ;) a prije dva tjedna sam otvorila ducan s dragim ezoterijski, tako da ako vam treba bilo sto od literature, kristala, viskova, karata sta god ...samo me pitajte, ako nemam u ducanu sigurno mogu nabaviti..hehe
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Cool, a gdje je dučan?

Nego mene zanima jel mogu kod tebe na body paint i sexo terapiju? :) :) :) :P :P :P
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:Cool, a gdje je dučan?

Nego mene zanima jel mogu kod tebe na body paint i sexo terapiju? :) :) :) :P :P :P
ducan je u zadru ...na bodypaint mozes ak platis :D a sta bi bila sexo terapija :?:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gost jedva dočekao. :) Ako ti trebaju masaže egzotične imaš u oglasniku...;)
A jel radiš samo sa žicom? Ja bi prstenje ali nešto čvršće pošto uvijek sve uspijem isavijat...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

emina wrote:Gost jedva dočekao. :) Ako ti trebaju masaže egzotične imaš u oglasniku...;)
A jel radiš samo sa žicom? Ja bi prstenje ali nešto čvršće pošto uvijek sve uspijem isavijat...
radim sa zicom uglavnom iako koristim sve i svasta...ups upravo skuzih da smo malo zaspamali topic...ugl mogu ti napravit prsten koji nije od zice npr s nekim poludragim kamenom...
Post Reply