Kućni ljubimci

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Image

Evo mog ljubimca :twisted:
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Evo moje životinke pas,papiga,mačka tibetska perzijska i jezerce gdje su zlatne ribice i 2 koje se brinu za čistoču.Zeba mi je prije 3 dana preminula.
DSC00032.JPG
DSC00031.JPG
DSC00029.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

DSC00033.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Moj tata oduvije je htijeo imati zmiju.I danas sam kupio Večernji list zbog Božićne pšenice.Moja mama je uzela novine i počela čitat dok nije naletila na temu kako čovjek ima pitona od 4 metra i kada nestane struje spava snjime u krevetu jer se boji.I to je potaknulo moju mamu da nazove ujaka u Beograd i da ga pita moželi nabaviti pitona i on je rekao da može malog za oko 100eura.I kupit ćemo je ali dobivam je tek za par mijeseci,a možda i naljeto :cry: .Jedino mi ej gadno što mi je mama citirala iz novina da pojede 3zeca,1patku i 1 kokoš i mirna je mjesec dana bez hranjenja.Ako temperatura bude ispod 25stupnjeva zmije može umrijet.I još nešto NEĆE UGRIST VLASNIKA ŠTO ZNAČI DA ČU JE MOĆ DIRAT :D :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pa ti imaš pravo malo životinjsko carstvo. Krasni su ti svi. Zmije ti prenose razne bolesti salmonelu primjerice, pa moraš dobro ručice prati nakon diranja.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Da nisam znao hvala na savjetu.
Morrigan
Posts: 10
Joined: Thu Dec 13, 2007 2:41 am
Location: Beograd
Contact:

Kao sto rekoh, davicu vas sa svojim cudovistima!
Miki
Image
Žuna & Mrša
Image
"You had blinded me"
"Yes, I know"
"And why did you come back"
"I just wanted
to see you lying here
Blinded and forgotten"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

iiii...ideeeššš beba.. Raspekmezim se..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Morigan tvoj Miki je isti kao i moj Miki samo što je moj deblji.I stalno govori miki
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja imam jedno veliko dijete ... staro otprilike ... +70 godina :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply