Jaje

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Prije dvije godine otac mog decka je pronasao jaje na temelj kuce koja se gradi, koju moj decko gradi za nas dvoje. E tada nama je bilo savrseno u vezi, bas lijepo, eod tad su pocele lose stvari da se desavaju. Njegov otac je bacio jaje ali negdje preko ograde. Mi smo mislili da to nije bas toliko strasno, ali s obziorom da sam ja tri puta z agodinu ipo napravila 3 slicne greske, aja sumljam da to ima sve veze sa tim. Jer svaki put kad sam napravila gresku sjutradan sam plakala i osjecala se ko da to nisam ja.To sam tek sad skontala posto sam prije par dana napravila slicnu gresku, pa sam pocela da povezujem stvari. A bili smo isto tako i u Negotin gdje je vlada jedan od najveci vlaskih magija, e sad da nismo slucajno pokupili sto tamo? ne znam samo znam, da se osjecam uzasno i da nesto nije u redu. Mozda grijesim ali imam osjecaj da je u pitanju neka magija.Razmisljam cak kad mi se vrati decko sa broda da zajedno odemo do hodze.Jer sve ovo postaje nepodnosljivo i za mene i za njega. Molim vas ako iko moze da mi pomogne neka mi pomogne i ako je moguce sto prije.
Post Reply