spellll

Post Reply
User avatar
HeatoN
Posts: 3
Joined: Mon Jul 23, 2012 12:40 am

Mozda mi neki nece vjerovati njihov prblm.

Evo sta se zapravio desilo prepisao sam spell za kisu sa sajta free magic spell i zamislite uradio kako treba prvi spell i posle toga bilo je normalno i cak kad je bila noc pomislio sam da je wicca cista glupost izmisljotina i laz.Sutra kad sam se ustao a ja kasno ostajem pa kasno i ustajem pitao sam majke jel padala kisa kaze da jest oko 8 sati malo .. pomislio sam ma to je nist bezveze
zatim nisam ponavljao ritual i otisao u grad (na vjestima su rekli suncano) kad sam bio u gradu nista nije bilo sve manje je bilo vjerovanja da ce se nesto desiti. Kad sam krenuo kuci u mom mjestu su ulice bile mokre kad sam dosao kuci majku sam pitao sta se desilo kaze ona da je jak pljusak bio .. a u gradu 4 kapljice pale. Naravno NAPISACU VAM SPEL ALI SUTRA KAD BUDE VREMENA VEOMA LAK JE ZA IZVODJENJE.

nego da vas pitam imam jedan problem i nez sta da radim navodno procitao sam da vezivanjem crvenog konca da devet cvorova i izgovaranja rijeci da bez mene ne jede ne pije .... veze se neka osoba i jaku potrebu za seks ima ima jedna slatkica starija je od mene zivi u komsiluku uh muski shvatite me ..... i dali neko ima ljubavni spell posto ja i jedna jellena(eto reko sam vam i ime) idemo na bicikl do grada zvao sam je i pristala je dali ima neki spell onako lagan ali bez oni svjeca i to nesto sasvim u mogucnosti da uradim da nas malo zbilizi te veceri aj poljubac ko odgovori
Post Reply