pomozite mi

User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ovako treba mi pomoc zelim jednu osobu mac iz mog zivota i zivota mog decka. Htjela bi da to uradim ali najbezbolniji nacin, ne zelim joj zlo. Treba mi neki jednostavni spell jer nemam mnogo iskustva sa tim.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Mmmmmm... Pošto pominješ dečka, pretpostavljam da se radi o nekoj osobi koja predstavlja potencijalnu opasnost(nadam se da je razumljivo na šta referiram)... Osim ako ona ne možeš da je se rešiš na lakši način, nemoj raditi spell. Ja mogu da nađem takav. Ima u onom HooDoo priručniku na ovom blogu šta treba da radiš. Evo link:
viewtopic.php?f=49&t=548
Ja sam se inače zabavljala pišući čini, pa možeš da probaš moje. Evo šta će ti trebati:
1.) Ljubičasta sveća (simboliše moć i kontrolu)
2.) Neka njena stvar: kosa, gumica, deo odeće, deo šminke ili nešto slično(može i nešto što te podseća na nju, i mora da bude sagorivo. tipa: parče papira sa parfemom koji ona koristi, maramica sa otiskom usana... Znaš već, nešto što te asocira, iako je neka lična stvar daleko učinkovitija...)

Otvori krug, pročisti ga(verovatno znaš kako to da uradiš, ako ne, ima uputstvo i za to). E, sad, čini idu ovako:
Vatro, vatro,
ti što goriš svetlo, jako,
tebe molim,
učini da bude ono što želim žarko.
(to ti je uvod, možeš ga koristiti i za neke druge čini)

Gori, gori,
(spališ to što te podseća na nju)
vruće, jako,
otići će iz mog života,
brzo,
osoba, na koju mislim,
i neće joj biti teško,
biće joj lako.
Ona želi da ode,
da ne može biti gde je ona zna,
tako neka bude,
tako želim ja. X3


Ugasiš sveću, pepeo od stvari koja te asocira pometeš iz kuće, zatvoriš krug. Brzina kojom će ona otići (osećaće da je nešto tera da ode, pa neće moći da izdrži dugo u tvojoj blizini) zavisi od toga koliko si skoncentrisana bila dok si izgovarala čini. Ceo proces samo misliš koliko želiš da ode, pa će ti valda uspeti. Ponavljam, nemoj raditi čini ako možeš da je se rešiš na neki lakši način. Sretno :D :D :D
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala ti puno :) .Pokusat cu na laksi nacin jer znam neke slabe tacke te cure, a i odlicno procjenjujem osobe. Dosat citam knjiga iz oblasti psihologije pa sam nesto i naucila. Mada kod mene postoji jedno pravilo ako se meni neko zamjeri desi mu se nesto lose, ne daj boze da nekome zelim da umre ili nesto tako, ovo ti kazem da mene ne bi pogresno razumjela.Jednostavno kad ja nesto pomislim to se ostavri bilo dobro ili lose nekad treba samo 2 mjeseca da se ostvari a nekad malo vise. Tako da se nadam da cu se uspijet rijest nje i bez spellova. Sad igram na kartu lukavstva:-). Voljela bih znati odakle si ako nije problem :-). Ja sam iz Crne Gore , i ovdje mali broj ljudi govori o magiji, ne znam zasto svi se nesto plasr i skrivaju i bjeze od toga.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Meni se bas svidaju tvoje cini, interesante su i hvala ti sto si ih podijelila sa mnom :).To ne bi svako uradio.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Hvala na komplimentu. Drago mi je što ti se sviđaju moje čini <3... To mi mnooogo znači. Ja samo dobro rimujem :) Inače, ja sam iz Srbije. Ni ovde nema mnogo ljudi koji se interesuju za magiju... A još kažu da NS postaje okultan grad, a to ustvari samo gomila tinejdžerki koje su gledale Čari... :o Nego, možeš da mi preporučiš neku dobru knjigu iz psihologije? Da, to sam i ranije videla da je dovoljno samo da misliš nekom loše, pa da mu se to stvarno i desi. To samo znači da imaš potencijala :) Nađi način da iskoristiš svu tu energiju. Sigurno bi ti uspele i one mnogo zahtevnije čini. Samo predlog... :) :) :) Ako hoćeš, poslaću ti svoj link na facebook-u, pa možemo da chatujemo, da razmenimo iskustva... :lol:
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Super. Ja volim da upoznajem ljude iz raznih krajeva svijeta koje zanima magija.Nemam facebook ali imam msn i skajp.Voljela bih ako ikada bude bilo mogucnosti da se svi mi koje zanima magija okupimo zajedno i razgovaramo o svemu i druzim.Upoznala sam curu iz Podrogice koju zanima magija, i dopisujem se sa curom koja je iz Makedonije i isto je zanima magija mada nema nekih iskustava kao ni ja, a takodje se isto dopisujem sa jednim Hrvatom, ali ne preko ovog foruma nego preko foruma magija i vjera.Volim sa ljudima podijeliti svoje razmisljanje , iskustva, dozivljaje i slicno. Ako oces ostavi mi svoj skajp ili msn pa cu te dodati u prijatelje.Eto da ti akzem i ovo volim mnogo zivotinje i mislim da se odlucno razumijem s njima, pogotovo sa macama,ja pricam s njima kao sto sam sad pricam s tobom :) i imam osjecaj da m,e razumiju, i mogu osjetii energiju oko ljudi. E ovako ima dosta tu dobrih knjiga ali mi je poseban utisak ostavila zadnja knjiga koju sam procitala iz psihologije a zove se Sedam velova istine-Ridiger Sahe, ali bit preporucila da prvo procitas Tajna magneta srca jer mislim da je to nastavak ove knjige. Ta knjiga Sedam velova istine mi je pomogla da na stvari gledam ne drugaciji nacin i da ne sizim kad mi nije potaman. Takodje su dobre knjige od Osha, on je duhovni ucitelj, isto tako Dzozef Marfi je dobar, bas je dobra njegova knjiga Moc podsvijesti, Luiza Hej-misli srca.Obavezno procitaj i knjigu mostovi preko vescnosti od ricarda baha-jeste da nije u pitanju psihologija ali je mnogo dobra knjiga, pominje se cak i astralna projekcija. Eto to je nekolika knjiga. Koje si godiste , ja sam 87.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Ja sam 96. Imam interesntam datum rođenja. 31.10.1996 (noć veštica). Hahaha.... Nadam se da ne smeta što sam mlađa, za neko čudo, imam dosta iskustva (bavim se magijom već oko 3 godine, ali ja i drugarica smo preskočile teoriju i odmah prešle na praktičan rad - naučile smo da ne diramo vatru tako što smo se mnogo puta opekle. onda sam ja krenula dodatno da se interesujem. ona je odustala, bilo joj je previše, pa sam ja ostala sama... :roll: , pa sad, pošto već 2 godine radim samostalno, imam znanje iz bukvalno svega što se tiče praktičnog rada, i dosta teorije, ali samo osnovno + oblasti koje me zanimaju....) Ako imaš ideju na koju oblast bi mogla sledeće da se bacim, otvorena sam za sve ideje. Izičavala sam: telepatiju, telekinezu, pirokinezu, magiju sa svećama, rituale svih vrsta, prizivanje, pozivanje, i astralnu projekciju već oko godinu dana, dobro, meditacija se podrazumeva, itd. Neke ideje?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ne smeta mi sto si mladja :) .Fino je sto si to izucavala, sad mi trenutno ne pada na pamet sto bi mogla da izucavas jos.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Mozes li mi reci koje si knjige citala koje su vezane za magiju svijeca. Ja obozavam svijece, kad svijeca gori osjecam neki mir.Super ti je citat koji si stavila ispod tvog teksta.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Naravno da cu ti preporuciti, ali otvaram novu temu, ovo vise nije pomozite mi, nego magija sa svećama. :)
I'm just different, but people call me crazy...
Post Reply