Usluge magova na netu?

moko
Posts: 15
Joined: Tue Jul 20, 2010 12:00 am
Location: Ludbreg
Contact:

Nemojte nasjesti na šarlatane i varalice!
Ja osobno nisam još naišao na doista vidovitu osobu,nego na barem stotinjak prevaranta.
No čini se da npr.gatare nemaju moć nad psihički stabilnim ljudima i da sve ovisi o osobnoj znazi tebe i onoga koji ti želi ući u um.
Brat mi je redovito varao svoju ženu,no nikada nije priznao i varao dalje,to mu je postala strast da je vara čim češče i opasnije.
Tako mu je žena pošla k gatari da ju pita dali joj je vjeran,prije toga mu je prijetila da če od nje doznati "istinu"!
Brat je osječao kao da ga nešto u mislima ispituje dali si vara ženu kada je upravo ševio ljubavnicu!
Ali je vračao odgovore da ne vara i da mu nitko ništa ne može i da je jači od svih!
Kada mu se žena vratila,bila je presretna,gatara ju je uvjerila da joj je muž nevin!!!....
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

One dobiju lovu da ljudima kažu ono što oni žele čut.
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

matisha wrote:Ja sam jednom isto sasvim slučajno naletjela na jednog maga recimo,koji je iz bosne....poslala sam mu mail da mi vidi je li na meni ili na kome od mojih ukucana bacen kakav urok ili slicno....čovjek mi je nakon 3 dana odgovorio i objasnio situaciju..Nisam isto baš vjerovala dok nisam potvrdila od druge osobe da je mag iz Bosne sve mi dobro i ispravno rekao...Znaci pitanje je kako na koga naletiš a meni ovdje nista nije ni bilo naplačeno....
A gde da nadjem tog ciku kako zove
azra
Posts: 1
Joined: Mon Jun 14, 2010 1:17 am

Dragana85k wrote:
matisha wrote:Ja sam jednom isto sasvim slučajno naletjela na jednog maga recimo,koji je iz bosne....poslala sam mu mail da mi vidi je li na meni ili na kome od mojih ukucana bacen kakav urok ili slicno....čovjek mi je nakon 3 dana odgovorio i objasnio situaciju..Nisam isto baš vjerovala dok nisam potvrdila od druge osobe da je mag iz Bosne sve mi dobro i ispravno rekao...Znaci pitanje je kako na koga naletiš a meni ovdje nista nije ni bilo naplačeno....
A gde da nadjem tog ciku kako zove

i meni bi trebao.ako mozes da nam kazes na pp kako doci do tog cike :D
Post Reply