Pomoc

Post Reply
Malefiz
Posts: 10
Joined: Mon Apr 27, 2009 12:39 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Eh ovako,
imam jedno pitanje pa bi me obradovalo kada bi mi neko znao konkretno pomoci.Bavim se sama godinama vjesticarstvom ali ovako nesto jos nemam u zbirci pa bi bilo super kad bi neko nesto znao o tome.Zanima me da li je moguce promjeniti sopstvenu auru tako da kao osoba djelujes na sve druge ljude drugacije..tj.dobro ili lose?Znam da je moguce napraviti se drugima nevidljiv i to mi nije problem nego me interesuje striktno ovo.
Zelim pomoci jednoj osobi u smislu rituala i mentalnih vjezbi s kojim ce postici da ga drugi ljudi vide u kojem obliku zeli i kad god zeli.Znaci ako me pogleda npr.ljuto ili bijesno ja bih vibracijom njegove aure trebala osjetiti strah prema njemu i sl.
Vazno je i bas bi me obradovala pomoc ali konkretna....znam da ritual mogu napraviti sama tj.sastaviti ali bi jos koji savjet dobrodosao jer se s ovim jos nisam susrela u karijeri vjestice :lol: ....puno hvala unaprijed....blessed be!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zanima me da li je moguce promjeniti sopstvenu auru tako da kao osoba djelujes na sve druge ljude drugacije..tj.dobro ili lose?
ja bi ti rado odgovorila, ali zbilja ne razumijem pitanje...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Ja shvaćam što govori, samo ne razumijem kako pomoći stvar je samo u vježbi. Ja slušam jednu skladbu, od koje se naježim, redovito uvečer, i onda skupljam energiju da kola kroz mene. Svaki put kad to napravim toliko se izmorim da povratim i dobijem temperaturu. I svaki put, ako to radim dok cimerica spava, ona ili se probudi ili ima čudne snove. Na ljude se može utjecati.
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ako sam dobro skužio, ti oćeš da taj netko može postati nevidljiv i da može mijenjati oblik? Lol?

Ako je toj osobi to potrebno, očito ima teških problema sa samopouzdanjem. Nađi mu curu, il ga nauči kako da ju sam nađe, a nemoj ga stavljat u položaj alfa-mužjaka.

Ak sam dobro skužio...
Malefiz
Posts: 10
Joined: Mon Apr 27, 2009 12:39 pm
Location: Sarajevo
Contact:

proslo je vec malo vremena od ovog pitanja....snasla sam se za taj problem ;))hvala vama troma ipak na pokusaju pomoci ;) ...a za EAGLES:

ja sam mu cura tak da mu ne treba druga ;))))nista mu ne fali samo je htio probati nesto i ima iskustva u magiji tako da nije bas da pustam amatera na taj posao...jedino sto se s tom idejom jos nismo susretali pa sam se obratila za info;)...pozzic :)
Post Reply