mjeseceve mjene i carolije

Post Reply
User avatar
Afrodita
Posts: 2
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:12 pm

pozdrav svima

procitala sam da je financijske carolije najbolje izvoditi u fazi rastuceg mjeseca. e sada, zanima me od kada se racuna rastuci, ako je 29.06. prva cetvrt, a puni mjesec 07.07. tj kada je najbolje vrijeme za izvodjenje carolija, a kada carolije ne bi trebalo raditi.

imaju li koje carolije sto se rade u vrijeme opadajuceg mjeseca, a da nisu vezane za lose stvari?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Sve mi to imamo na sajtu: http://www.knjigasjenki.com/?p=115 - malo je nepregledan, ali zato postoji tražilica u gornjem desnom uglu...mislim da je nitko ne koristi...jer je vizualno nevidljiva... :(
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

za financije samo i isključivo 3 dana do punog (čak ne na puni mjesec) -duži rituali mogu odpočeti odmah u rastučoj fazi - preporučujem vezanje konopa (svaki dan 1 čvor) - 9 dana prije punog - tako da na puni mjesec ritual završi..

mmmm... i da... ne slučajno raditi neki da lova padne s neba.. :!: treba je zaraditi...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Afrodita
Posts: 2
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:12 pm

mmmm... i da... ne slučajno raditi neki da lova padne s neba.. :!: treba je zaraditi...[/quote]


haha, to znam. Hvala emina na odgovoru. javim se sa prvim iskustvima
Post Reply