Slucajna magija

Post Reply
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

Pozdrav. Imam prijateljicu koja zapravo od magije radi nešto što je za moj pojam precudno. Inace, ona nezna da se ja bavim magijom. Ispricat cu vam jedan dogadaj koji se nedavno zbio: bila je subota. Podne. Drustvo iz razreda i ja smo odlucili da izademo na kavu il nesto slicno. Prije no sto smo isli smo otisli u jedan park, vise je to suma, uz jezero. Bilo je vruće i sunce nas je doslovno przilo. Tada je jedna osoba, zenskog spola, rekla da je ona vjestica jer su joj se neke stvari vezane uz magiju vec dogadale. Rekla je da ce ona promjeniti vrijeme u trenutku. Sjela je na zemlju u obliku kao da meditira. I zatvorila oci. Neko smo vrijeme svi sutili. Nakon otprilike pola minute se vrijeme zaista promjenilo, no ja mislim da je to bila puka slucajnost jer je na nekoliko minuta oblak prekrio sunce. No sunce se opet vratilo. Ja mislim da je ovo bila puka slucajnost i da ona magiju ne prakticira vec samo zeli uvjeriti neke osobe da je ona vjestica.

Kakva misljenja o tome imate. Istina je da u svakoj osobi nalazi moc za magijom no ja mislim da se ona "sprdava" s tim.

Kako da uistinu znam je li onaj dogadaj bio slucajnost ili ritual magije.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

nikola_001 wrote:Kako da uistinu znam je li onaj dogadaj bio slucajnost ili ritual magije.
Sljedeći put pogleadj u nebo, potraži oblake i ako ih nema onda je pitaj da to ponovi :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Prepraktican si... :lol:
Post Reply