trebam pomoć

Post Reply
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

E pozdrav evo mene opet bio sam malo odsutam puno sam čitao radio i učio i kad mislim da znam dosta moja majka pronađe papirič na kojemu je spell destrukcije govori i smrti to jest kako če sim umrijeti majka plakati dok če držati sina u naručju nisam pročitao spell po redu tako da nebih pokrenuo neku lavinu događaja niti sam ga pročitao do kraja. Molim vas da mi savjetujete kaj da napravim jer želim da se toj osobi to vrati. molim vas za pomoč napravio sam viještičju bocu za sebe ali ne i za ostale članove svoje obitelji a najgora stvar je to kaj se bojim i za svoju zaručnicu jer je trudna i mislim da nosi dečka tako da me to pismo uznemirilo.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

q.lax wrote:E pozdrav evo mene opet bio sam malo odsutam puno sam čitao radio i učio i kad mislim da znam dosta moja majka pronađe papirič na kojemu je spell destrukcije govori i smrti to jest kako če sim umrijeti majka plakati dok če držati sina u naručju nisam pročitao spell po redu tako da nebih pokrenuo neku lavinu događaja niti sam ga pročitao do kraja. Molim vas da mi savjetujete kaj da napravim jer želim da se toj osobi to vrati. molim vas za pomoč napravio sam viještičju bocu za sebe ali ne i za ostale članove svoje obitelji a najgora stvar je to kaj se bojim i za svoju zaručnicu jer je trudna i mislim da nosi dečka tako da me to pismo uznemirilo.
hm..........možda šipak u vrećici jedino što mi je došlo na um.....Hera je Božica poroda...njena sveta biljka je šipak....možda je pomalo nategnuto ali neiskusan sam i to mi jedino pada na pamet.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Neko se sprda s tobom.
Post Reply