Manipuliranje ljudima

User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ne bih se slozio da ti samo to preostaje.. A jesi pokusala razgovarat ili shvatit zasto te ne uvazava?
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

:( a složena je to situacija, radi se o osobi teška karaktera koja ne uvažava ničije mišljenje osim svoga i već mi počinje zagorčavati život, jer ovisim o njemu. Stvarno smatram očajničkim potezom da želim to srediti spellom, ali osim toga jedino mi ostaje šutjeti i pokoravati se i dalje, potratiti dobar dio života na tuđe hirove i dozvoliti da netko drugi manipulira mojim životom :( ne znam što da radim, stvarno
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Pokusat cu izac iz nekih svojih okvira razmisljanja.. kako uopce zamisljas da ce ti spell pomoc? Ti nesto napravis i onda te ta osoba slusa? Koliko mislis da to moze trajat? Jesi razmisljala o posljedicama?
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Ne, nisam na to mislila. Ne želim nikoga povrijediti, samo "natjerati" tu osobu da koji put pristane na kompromis i prihvati da nije u pravu. Rekla sam već da je priča složena, ako te baš zanima cijela situacija, mogu ti poslati poruku na P.M. i ukratko opisati o čemu se radi. Znam da se problemi neće riješiti čarobnim štapićem ili sami od sebe, ali ja sam dala sve od sebe, pokušala razgovorom riješiti, no svaki put dođe do svađe i tome nikad kraja :( Ne želim da me netko slijepo sluša, samo želim malo slobode (na koju valjda svatko od nas ima pravo), a ne polazi mi za rukom jer si netko drugi uzima za pravo da upravlja mojim životom :( Mislim da je u tom slučaju opravdano koristiti spell, a što se tiče posljedica - poboljšanje odnosa, manje svađe, tolerancija i razumijevanje ;) upravo zato ne želim riskirati s već navedenim spellom, jer se bojim da bi nešto moglo poći po zlu i da ću povrijediti nekoga :|
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Napisi mi ako zelis.. ali tesko se bavit takvim stvarima preko neta.. jel' je toj osobi takodjer ikako stresan taj vas odnos? Bar dijelom kao tebi?
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Evo napisat ću ti, ovako je dosta zbunjujuće..
User avatar
Belladonna
Posts: 5
Joined: Sat Aug 08, 2009 12:39 pm

Tko ne zna manipulirati samim sobom hocu reci
vladati samim sobom i poznaje sebe
ne treba manipulirati ni drugima.
kad covijek poznaje svoju srz
nema potrebu manipulirati druge.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ali ljudi su u srzi stoka koja voli da je sve pod njihovom kontrolom i da imaju moc nad svima i svacemu. tako da nije stvar u potrebi nego u zelji.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

Vivian wrote:Ne, nisam na to mislila. Ne želim nikoga povrijediti, samo "natjerati" tu osobu da koji put pristane na kompromis i prihvati da nije u pravu. Rekla sam već da je priča složena, ako te baš zanima cijela situacija, mogu ti poslati poruku na P.M. i ukratko opisati o čemu se radi. Znam da se problemi neće riješiti čarobnim štapićem ili sami od sebe, ali ja sam dala sve od sebe, pokušala razgovorom riješiti, no svaki put dođe do svađe i tome nikad kraja :( Ne želim da me netko slijepo sluša, samo želim malo slobode (na koju valjda svatko od nas ima pravo), a ne polazi mi za rukom jer si netko drugi uzima za pravo da upravlja mojim životom :( Mislim da je u tom slučaju opravdano koristiti spell, a što se tiče posljedica - poboljšanje odnosa, manje svađe, tolerancija i razumijevanje ;) upravo zato ne želim riskirati s već navedenim spellom, jer se bojim da bi nešto moglo poći po zlu i da ću povrijediti nekoga :|
cao draga.nazalost imamo isti problem mada bi se ja najradije razisla od njega ocajnicki to zelim ali mi stalno nesto preti.molim te napisi mi taj spell ako si ga nasla.ne mogu vise
mely
Posts: 1
Joined: Wed Mar 09, 2011 6:21 pm

Eagles wrote:Upiši u Google politika; katolička crkva.
hehehe :D
Post Reply