Manipuliranje ljudima

nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro pazite na koji nacin ce te napraviti jer se sami time mozete vezati za tu osobu jos vise nego sto jeste.

samo vi sami mozete to prekinuti ako se sami promjenite jer promjeniti nekoga drugoga necete moci.

kad se vise nemoze izdrzati onda se ode, ja sam otisla od muza sa dvoje djece. nije lagano ali se moze . bolje mi je na stolu imati kruh i vodu nego pun stol svega i svasta kad nemozes na miru jedan zalogj pojest.
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

nada wrote:dobro pazite na koji nacin ce te napraviti jer se sami time mozete vezati za tu osobu jos vise nego sto jeste.

samo vi sami mozete to prekinuti ako se sami promjenite jer promjeniti nekoga drugoga necete moci.

kad se vise nemoze izdrzati onda se ode, ja sam otisla od muza sa dvoje djece. nije lagano ali se moze . bolje mi je na stolu imati kruh i vodu nego pun stol svega i svasta kad nemozes na miru jedan zalogj pojest.
e pa jel znas ti za neki spell za kontrolisanje ljudima?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

neupotrbljavam tako sto i nebi htijela da netko samnom radi.

zelis se baviti magijom a zaboravljs jedo od pravila a to je " sto nezelis da ti netko radi nemoj i ti njemu raditi "

od mene nemozes dobiti tako nesto

ljubav i svijetlo
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

vestac93 wrote:e pa jel znas ti za neki spell za kontrolisanje ljudima?
warning, još jedan i ide ti ban.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem, samo da upozorim sve koje zanima kontrola ljudi da je to deo crne magije, a svi znamo zlatno pravilo da sve sto uradite vraca se tri puta
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

sve se vraca , imas pravo
i zato neradi ono sto nezelis da se tebi radi u ljubavi i svijetlu
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

nada wrote:sve se vraca , imas pravo
i zato neradi ono sto nezelis da se tebi radi u ljubavi i svijetlu
Slazem se
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

moje osobno mišljenje tj. moj stav prema manipulaciji bilo koje vrste je negativan tj. ne podržavam manipuliranje i čak zazirem od toga jer neznam čemu to.. ja recimo volim taktizirat i mislim da je to blaži oblik manipulacije jer zašto i s kojim pravom bi ja nekome nametala neki svoj stav.. ljudi nisu ovce nego živa bića koje triba prihvatit sa svim vrlinama i manama.. ako mi netko ne paše maknem se od njega.. a "tjerat vodu na svoj mlin" nekad rezultira i poplavom..
a i sam pojam manipuliranja mi nekako baca na crnu magiju a nje se iskreno čak i bojim i smatram da ne donosi nikome ništa dobra..
Ex iniuria ius non oritur..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

u pravu si Miriam , tako je uredu , maknit se prije nego sto se pokusava svoju volju nametnuti.
Post Reply