kreiranje spellova!

User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

evo sjetio sam se da bi ovo bila dobra tema.
pa u početku da vas pitam jeste li ikad pokušali kreirati svoj spell dali vam je uspio na koji način ste ga kreirali . ili se koristite sa več kreiranim spellovima.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Ja sama smisljam spellove i mislim da su oni delotvorniji ako ih ti sam napises za svoje zelje nego ako koristis neke s neta, koji su namenjeni potrebama autora verovatno...
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Jovanaaa wrote:Ja sama smisljam spellove i mislim da su oni delotvorniji ako ih ti sam napises za svoje zelje nego ako koristis neke s neta, koji su namenjeni potrebama autora verovatno...
OK, ali zašto uopšte koristiš spelove? Mislim da bi oni trebalo da budu, u većini slučajeva, opcija kojoj se pribegava tek kad sve ostalo ne da reultat...plus prvo je potrebno ustanoviti da li je uopšte primereno koristiti ih, neke stvari i ne treba menjati znaš...
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Gwydio wrote:
Jovanaaa wrote:Ja sama smisljam spellove i mislim da su oni delotvorniji ako ih ti sam napises za svoje zelje nego ako koristis neke s neta, koji su namenjeni potrebama autora verovatno...
OK, ali zašto uopšte koristiš spelove? Mislim da bi oni trebalo da budu, u većini slučajeva, opcija kojoj se pribegava tek kad sve ostalo ne da reultat...plus prvo je potrebno ustanoviti da li je uopšte primereno koristiti ih, neke stvari i ne treba menjati znaš...
U pravu si, ali nekad ne mogu da odolim :mrgreen: salim se naravno. Pa koristim ih retko, a iskljucivo na sebe bacam cini... Nikad nisam na nekog drugog bez njegovog odobrenja, jer jedno od dva osnovna pravila glasi Radi sta ti je volja, ukoliko to ne steti nikome drugom...
Last edited by Jovanaaa on Sat Mar 07, 2009 12:24 pm, edited 1 time in total.
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Jovanaaa wrote:
Gwydio wrote:
Jovanaaa wrote:Ja sama smisljam spellove i mislim da su oni delotvorniji ako ih ti sam napises za svoje zelje nego ako koristis neke s neta, koji su namenjeni potrebama autora verovatno...
OK, ali zašto uopšte koristiš spelove? Mislim da bi oni trebalo da budu, u većini slučajeva, opcija kojoj se pribegava tek kad sve ostalo ne da reultat...plus prvo je potrebno ustanoviti da li je uopšte primereno koristiti ih, neke stvari i ne treba menjati znaš...
U pravu si, ali nekad ne mogu da odolom :mrgreen: salim se naravno. Pa koristim ih retko, a iskljucivo na sebe bacam cini... Nikad nisam na nekog drugog bez njegovog odobrenja, jer jedno od dva osnovna pravila glasi Radi sta ti je volja, ukoliko to ne steti nikome drugom...
A ekipa ti je... novosadksa ekipa iz Dvorišta ili neki drugi ljudi? Čisto radoznalost, izvinjavam se usput na ljubopitljivosti ...
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Razmenjujem iskustva s nekim ljudima, zajedno proslavljamo wicca praznike, ali nismo bas pravi koven rekla bih... A ko je ta ekipa iz Dvorista? Novi Sad je u poslednje vreme dosta okultan grad, ima puno ljudi koje zanima magija...
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Jovanaaa wrote:Razmenjujem iskustva s nekim ljudima, zajedno proslavljamo wicca praznike, ali nismo bas pravi koven rekla bih... A ko je ta ekipa iz Dvorista? Novi Sad je u poslednje vreme dosta okultan grad, ima puno ljudi koje zanima magija...
U Dvorištu ti je neka heavy metal dečurlija, onako se tripuju na okultno i Wiccu, ali sve je to neozbiljno. Novi Sad je grad sa jako puno ljudi koje je to interesovalo, ali im je ego prsao... tako da je Novi Sad grad sa puno ljudi koji rade loše stvari... koven je kompleksna stvar, ako je pravi dakako. A ako nije tajna koliko svi ti ljudi imaju godina, sa kojima kažeš da deliš iskustva, ako smem pitati?
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Gwydion wrote:
Jovanaaa wrote:Razmenjujem iskustva s nekim ljudima, zajedno proslavljamo wicca praznike, ali nismo bas pravi koven rekla bih... A ko je ta ekipa iz Dvorista? Novi Sad je u poslednje vreme dosta okultan grad, ima puno ljudi koje zanima magija...
U Dvorištu ti je neka heavy metal dečurlija, onako se tripuju na okultno i Wiccu, ali sve je to neozbiljno. Novi Sad je grad sa jako puno ljudi koje je to interesovalo, ali im je ego prsao... tako da je Novi Sad grad sa puno ljudi koji rade loše stvari... koven je kompleksna stvar, ako je pravi dakako. A ako nije tajna koliko svi ti ljudi imaju godina, sa kojima kažeš da deliš iskustva, ako smem pitati?
Ha ha ha, ne daleko sam ja od heavy metal fazona :D ... Jedna devojka jos je mojih godina, znaci dvadesetak, dok su ostali stariji. Svi imaju oko tridesetak godina, plus vodja koji je zaista daleko najiskusniji sa svojih cetrdeset godina, mada mislim da to nema veze s tim, covek jednostavno ima dara...
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Jovanaaa wrote:
Gwydion wrote:
Jovanaaa wrote:Razmenjujem iskustva s nekim ljudima, zajedno proslavljamo wicca praznike, ali nismo bas pravi koven rekla bih... A ko je ta ekipa iz Dvorista? Novi Sad je u poslednje vreme dosta okultan grad, ima puno ljudi koje zanima magija...
U Dvorištu ti je neka heavy metal dečurlija, onako se tripuju na okultno i Wiccu, ali sve je to neozbiljno. Novi Sad je grad sa jako puno ljudi koje je to interesovalo, ali im je ego prsao... tako da je Novi Sad grad sa puno ljudi koji rade loše stvari... koven je kompleksna stvar, ako je pravi dakako. A ako nije tajna koliko svi ti ljudi imaju godina, sa kojima kažeš da deliš iskustva, ako smem pitati?
Ha ha ha, ne daleko sam ja od heavy metal fazona :D ... Jedna devojka jos je mojih godina, znaci dvadesetak, dok su ostali stariji. Svi imaju oko tridesetak godina, plus vodja koji je zaista daleko najiskusniji sa svojih cetrdeset godina, mada mislim da to nema veze s tim, covek jednostavno ima dara...
Imaš PM od mene, iliti privatnu poruku. Zadnji, uslovno rečeno, kovenski rad, za koji ja znam da je radjen u Novom Sadu se odvijao negde iza Telepa, tamo ka Dolmi, ka Adicama. Bilo je žena koje su to radile, ali nisu primale muškarce, no ja ih nisam upoznao. To mi je za Novi Sad pričao pokojni doktor Peševski... vi ste onda verovatno neka sveža ekipa ...
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Da relativno... I mislim da su muskarci bolji za magijsku saradnju, ne znam imam takav osecaj nije iz iskustva.
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
Post Reply