Otvaranje i zatvaranje magičnog kruga

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ovdje možete iznjeti svoje tehnike i postupke otvaranja i zatvaranja magičnog kruga, iznjeti probleme na koje nailazite, te postaviti pitanja na ovu temu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ovaj ritual je lagan ali efektivan za čišćenje magičnog kruga od svakoga zla a samim time i za zaštitu maga. Treba prvo da se otvori krug, a onda štapom ili prstom tri puta preći preko kruga dok se izgovaraju prve tri strofe. Poslije toga jednostavno sjedite u krug i izgovorite ostatak:
59034.960586.jpg
Eko, Eko, Azarak
Eko, Eko, Zamilak
Eko, Eko, Cernunnos,
Eko, Eko, Aradia

Eko, Eko, Azarak
Eko, Eko, Zamilak
Eko, Eko, Cernunnos,
Eko, Eko, Aradia

Eko, Eko, Azarak
Eko, Eko, Zamilak
Eko, Eko, Cernunnos,
Eko, Eko, Aradia

Bagabi laca bachabe
Lamac cahi achababe
Karelyos!

Lmaca lamac bachalyos
Cabahagi sabalyos
Baryolas!

Lagoz atha cabyolas
Samahac atha famyolas
Hurrahya!

Prevod ne znam tačno ali znam da se radi o prizivanju Velikog Boga Kernunosa i Boginje Aradije koji trebaju da zaštite maga u toku rituala. Evo mogu dati samo prevod prve strofe:

hail, hail silo vatre
hail, hail vašoj slavi
hail, hail Kernunosu
hail, hail Aradiji!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Sad bi još bilo dobro dodati kako se ovo točno izgovara, jer nepravilno izgovaranje može oštetiti rad ili izazvati druge učinke... Dal možeš saznati kako se izgovara?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Probat ću
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ke nie to copy-paste s bloga onog lika koji pljuje po knjigasjenki.com?

Sorry zbog linka..
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Je ja sam se s tim likom posvađao jer je pljuo po knjigi sjenki.Oprostite ako je zabranjeno kopirat neke magije ali ja mislim da je ovo točno šta je on napisao.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Eagles wrote:Ke nie to copy-paste s bloga onog lika koji pljuje po knjigasjenki.com?

Sorry zbog linka..
:P ne vrijeđam se zbog toga, samo smatram da bi netko tko se ozbiljnije bavi magijom trebao surađivati, a ne suprotno. Nečemo zalaziti u to, ok? Mada sam iz tog smjera dobila puno članova :twisted: (sve se to nekako vrati).
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Adonis wrote:Oprostite ako je zabranjeno kopirat neke magije ali ja mislim da je ovo točno šta je on napisao.
Nema problema. Dapače!
Nema se svrhe svađati. Nismo konkurencija. Vratimo se sad na temu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Svaki mag razvije svoj način otvaranja kruga, neki put to potpuno odstupa od prvotnog načina. Naravno, ne ide to odjednom. Prvi put promjeni jednu riječ, pa ih tako mijenja sve dok mu ritual u potpunosti ne počne odgovarati. Hoće li se krug otvoriti ili neće ovisi o vizualizaciji. Cjelokupna magija ovisi o vizualizaciji.

Ja vizualizaciju vježbam (i primjenjujem) svaki dan. Ide mi sve bolje i bolje.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Blah pa kako bi netko normalan bio protiv emine.
Pa ona je pomogla barem 100tinjak ljudi odrzati vjeru,poucila ih i napravila izvrsne magove od njih. Ili je to samo djelo zavisti i ljubomorempema njenom uspjehu?
A takav tekst bez prijevoda nikad nebi koristio jer mogu ja prevest na latinkski:
"Nek dodju svi vragovi i upropaste zivot mene i mojih bliznjih" i kazati to znaci: "Neka me andjeo cuva po danu i po noci"...mislim...ok...al ja cu radije smisliti svoj vlastiti tekst...
Post Reply